Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

Poradnik:Jak ukryć przed innymi pędzenie bimbru

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jak ukryć przed innymi pędzenie bimbru – poradnik.

Chętnie robisz Hardcore JP ogień JP, ale nie chcesz zostać złapanym przez psy? A może nie lubisz dzielić się z innymi? Jeśli tak, to ten poradnik jest dla Ciebie!

Na początek musisz wybrać odpowiednią tarczę ochronną: pojedynczą, podwójną lub potrójną.

Tarcza pojedyncza[edytuj • edytuj kod]

Ten stopień ochrony pozwoli ukryć Twój proceder przed niebieskimi ludzikami, umożliwiając jednocześnie wspólne chlanie z bliższymi znajomymi.

  • Znajdź lub zbuduj jakieś ukryte pomieszczenie, w którym założysz bimbrownię. Piwnica twojego strychu, ewentualnie strych twojej piwnicy będą w sam raz.
  • Musisz wykonać aparaturę, którą można szybko rozwalić, gdyby bagiety zapukały do twych drzwi. Zbuduj ją z klocków Lego twojego syna lub młodszego brata – po rozgrzaniu wzbogacą one bukiet twojego trunku.
  • Źle! Za mała! Musisz zbudować większą – taką wielką, żeby nie mieściła się w polu widzenia. Wtedy nikt spośród osób niepowołanych nie będzie wiedział, co to jest, a przy okazji mocniej się naCenzura2.svgebiecie.

Teraz możesz zacząć pędzić i dzielić się bimbrem z przyjaciółmi. Tylko uważaj na potencjalnych konfidentów!

Tarcza podwójna[edytuj • edytuj kod]

Budowa aparatury przebiega tak samo, jak w przypadku tarczy pojedynczej. Różnica polega na tym, że nie informujesz absolutnie nikogo, że pędzisz bimber. Nie ryzykujesz wtedy, że ktoś wypapla, w dodatku cała gorzała zostaje dla Ciebie. Wadą jest natomiast to, że nie możesz nikomu pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Tarcza potrójna[edytuj • edytuj kod]

Jest to najwyższy stopień ochrony, ale najtrudniejszy do realizacji. Polega on na niepędzeniu bimbru. Jest on niestety nieosiągalny – zarówno ze względu na konieczność powstrzymania się od praktykowania tej radosnej, twórczej i ekonomicznej tradycji, jak również ukrycia czegoś, czego się nie robi.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]