Edytujesz „Pszczoła”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
{{T}} niezwykle <del>pożyteczny</del> irytujący [[owad]], który zjawia się zawsze, gdy masz coś, co uzna za zdatne do spożycia np. twoje żółte spodnie. Podczas ataku wykazuje się niezwykłą zawziętością, walczy niekiedy do ostatniej [[krew|krwi]]<ref>I swojej i [[Ty|Twojej]]</ref>. Zamieszkuje najczęściej ule, które znajdują się zawsze blisko miejsca, w którym rozbijesz namiot lub postanowisz zjeść posiłek
[[Plik:Crystal Clear app bug.svg|thumb|150px|Niegroźna wersja pszczoły]]
'''Pszczoła''' – niezwykle <del>irytujący</del> pożyteczny [[owad]], który zjawia się zawsze, gdy masz coś, co uzna za zdatne do spożycia, np. twoje żółte spodnie. Podczas ataku wykazuje się niezwykłą zawziętością, walczy niekiedy do <del>utraty żądła</del> ostatniej [[Krew|krwi]]<ref>Zarówno swojej, jak i [[Ty|twojej]]</ref>. Zamieszkuje najczęściej ule, które znajdują się zawsze blisko miejsca, w którym rozbijesz [[namiot]] lub postanowisz zjeść posiłek. Najbardziej znaną pszczołą jest pszczółka Maja.


== Przebieg ataku ==
== Przebieg ataku ==
Pszczoły mają niezwykłą zawziętość w walce, dlatego powinieneś dowiedzieć się co nieco o ich taktyce. Zazwyczaj zaczyna się niewinnym przelatywaniem z kwiatka na kwiatek, lecz gdy monstrum wyczuje twoje żółte spodnie bądź koszulkę, ew. skarpetkę, buta i majtki, masz zwyczajnie przejebane. Owad zaczyna dosyć nachalnie konsumować twoją żółtą część ubioru, <del>bzykając ci ucho</del> bzycząc ci nad [[Ucho|uchem]]. Kiedy już jesteś wystarczająco zdenerwowany, pszczoła zaczyna akcję „Prowokacja”, podczas której stara się wywołać u ciebie negatywną reakcję w postaci machania ręką. W tym momencie nie możesz jej pozwać do sądu za atak, ponieważ to właśnie ''ty'' zacząłeś walkę. Pszczoła jednak ma słabą stronę, którą możesz wykorzystać. Kiedy już upierdoli cię w brzuch, umiera. Wtedy TY wygrywasz, pomimo tego, że jesteś cały krwawiący i wystawiony na pośmiewisko osobom, które razem z Tobą uczestniczyły w biwaku bądź innej tego typu imprezie.
Pszczoły jak wiadomo mają niezwykłą zawziętość w walce, dlatego powinieneś wiedzieć nieco o jej taktyce. Zazwyczaj zaczyna się niewinnym przelatywaniem z kwiatka na kwiatek, lecz gdy monstrum wyczuje twoje żółte spodnie bądź koszulkę, ew. skarpetkę, buta i majtki, masz zwyczajnie przejebane. Owad zaczyna dosyć nachalnie konsumować twoją żółtą część ubioru, <del> bzykając ci ucho</del> bzycząc Ci nad [[ucho|uchem]]. Kiedy już jesteś wystarczająco zdenerwowany, pszczoła zaczyna akcję „Prowokacja”, podczas której stara się wywołać u ciebie negatywną reakcję, w postaci machania ręką. W tym momencie nie możesz jej pozwać do sądu za atak, ponieważ to właśnie TY zacząłeś walkę. Pszczoła jednak ma słabą stronę, którą możesz wykorzystać. Kiedy już upierdoli Cię w brzuch, umiera. Wtedy TY wygrywasz, pomimo tego, że jesteś cały krwawiący i wystawiony na pośmiewisko osobom, które razem z Tobą uczestniczyły w biwaku bądź innej tego typu imprezie.


{{Przypisy}}
== Obrona ==
Najskuteczniejszą metodą obrony przed ukąszeniem pszczoły jest zastosowanie jednego z <del>bezużytecznych</del> cudownych płynów owadobójczych, które kończą się zawsze, gdy spryskałeś już prawie cały dom (poza sypialnią).


Inną, również skuteczną metodą obrony, jest pierdolnięcie <del>się w łeb</del> pszczoły, gdy usiadła ci już na twoich żółtych spodniach (metoda ta jest zalecana dla osób słabszych, bo te silniejsze mogą ujebać sobie nogę, waląc w nią kamieniem).

{{przypisy}}

{{Owady}}
[[Kategoria:Owady]]
[[Kategoria:Owady]]
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: