Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Russell Brand

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Russell bez makijażu

Jaki ja jestem sweetaśny!

Brussel o sobie

Russell jest wspaniałym i kochanym człowiekiem yyyyy... gorylem!

Katy Perry o Russellu

Russell Brand (właśc. Brussel, ur. jakiegoś tam dnia, jakiegoś tam miesiąca w 1975) – angielski komik, wyglądem przypominający małpę[1]. Popularność przyniosły mu głupie miny, które podpatrzył od aktorów objazdowego teatrzyku.

Gatunek[edytuj • edytuj kod]

Pojawiły się informacje, jakoby Russell Brand miałby być mężczyzną. Oczywiście jest to plotka. Sam Brussel nie wie, kim dokładnie jest. Niektórzy twierdzą, że to człowiek, inni, że australopitek, jeszcze inni, że goryl (łącznie z samą Katy Perry!), więc i my pozostaniemy przy tej opcji.

Życiorys[edytuj • edytuj kod]

Jest dzieckiem słońca i księżyca. Brussel to jeden z najpopularniejszych byłych ćpunów i alkoholików. Był uzależniony od seksu. Spał z około 1000 999999999999999999 sam nie potrafi policzyć, z iloma kobietami spał. Od dziecka małej małpki jest wegetarianinem (je tylko banany). Zabrakło mu ich 11 razy, więc uciekał za każdym razem do lasu deszczowego i został za to skazany 11 razy. Kiedyś tam poślubił Katy Perry, ale się z nią rozwiódł.

Kariera[edytuj • edytuj kod]

Brussel grał w wielu filmach. W większości straszył biedne dzieci i kobiety, więc nie przyniosły one mu wielkiej popularności. Zawdzięcza on ją udziału w filmie o jakimś gorylach, w którym grał rolę główną.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Brussel i Katy Perry twierdzą, że wzięli ślub w egzotycznym kurorcie Aman-I-Khas w Jaipur w stanie Rajasthan w Indiach. Bzdura. Ślub odbył się w lesie deszczowym.
  • Katy Perry i Russell Brand postanowili założyć fundację. Ma ona pomagać małpom, które tak jak Russell nie mogą się odnaleźć w świecie show-biznesu.
  • Katy Perry nie chce mieć dzieci z Brusselem, gdyż obawia się, że urodzi małe małpiątka.
  • Katy Perry zwróciła na siebie uwagę Russella Branda rzucając w niego butelką, ponieważ zachowywał się jak zwierzę na rozdaniu MTV Video Music Awards w Nowym Jorku. To było dziwne. Przecież zachowywał się naturalnie!

Przypisy

  1. Pewnych rzeczy się nie ukryje.