Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

Spartan X

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spartan X – jedna z gier typu bijatyka wydanych na automaty, Famicoma, jego klony, a także na NES-a – wypuszczona została pod nazwą Kung Fu.

Rozgrywka[edytuj • edytuj kod]

Jesteśmy w pięciopiętrowym budynku gospodarczym. Naszą bijatykę z kibolami i pseudokibicami zaczynamy bezpośrednio na pierwszym piętrze, bo parter jest pusty. W trakcie rozgrywki bałuciorze kibicujący ŁKS-owi będą nas rzucać nożami, a my musimy ich po prostu skopać lub pobić[1]. Podobna rzecz tyczy się przyszłych kiboli, jakimi są dzieci z wielu klubów piłkarskich[2]. One mogą nawet skakać na głowę naszemu protagoniście, więc tym bardziej się z nimi rozprawiamy. Na końcu każdego etapu będzie czekać na nas sterta szefów, między innymi ochroniarz z pałką pożyczoną z muzeum Lecha Poznań. Na ostatnim piętrze czeka na nas koleś o ksywie Mr. X, kibicujący Żydzewowi. Wydajemy mu porządny wyrok w przeciągu kilku(nastu) sekund, a potem rozpoczynamy nową serię, z tym że już nie są to bałuciorze, a Retkinianie (są za tym samym klubem).

Przypisy

  1. Protagonista jest za Polonią Warszawa
  2. Także ze Wstydzewa – klubu zaprzyjaźnionego z ŁKS-em


Puzzle stub.png Autorowi tego hasła oderwało palce zaraz po tym, jak wklepał kilka zdań. Jeśli chcesz go zastąpić – rozbuduj to hasło.