FotoŁowca 2022
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

Theodore Bagwell

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z T-Bag)

Theodore Bagwell (znany też jako T-Bag) – bohater serialu Prison Break, w Polsce znany jako Skazany na śmierć lub według niektórych Skazany na seks. Grany jest przez jakiegoś typa Roberta Kneppera.

Życiorys[edytuj • edytuj kod]

T-Bag to bardzo dobry człowiek, który nie skrzywdziłby nawet muchy. Został skazany na dożywocie za kradzież bułki ze sklepu, ponieważ był bardzo głodny, a nie miał pieniędzy, aby ją kupić.

W więzieniu był bardzo lubiany przez wszystkich. Każdy z nich marzył, aby się z nim przelecieć. Początkowo Bagwell chciał chodzić z nowym więźniem Michaelem Scofieldem, jednak ten wolał swojego brata Lincolna Burrowsa. Zrozpaczony T-Bag postanowił poszukać nowego kumpla, któremu powierzałby swoje największe tajemnice. Wybór trafił na nowego więźnia Tweenera, który jednak wolał dalej być prawiczkiem. Zrozpaczony zrezygnował z poszukiwań kandydata na męża.

Jednak któregoś pięknego słonecznego dnia, Theodore dowiedział się o zbiorowym (dla głąbów: czymś bardzo intymnym uprawianym przez kilkoro osób), który rozgrywał się między Scofieldem, Burrowsem, Sucre i Abruzzim. Bez wahania postanowił do nich dołączyć. Dopiero po czasie dowiedział się że paczka planuje ucieczkę.

Ponieważ był bardzo lubiany, Scofield tak się z nim podzielił planem kicia, w którym siedzieli, że Bagwell nawet bez jego pomocy mógł stamtąd uciec. Jednak ten był uczciwy i postanowił, że ucieknie wraz z pozostałymi.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Potrafi wyciągnąć kieszeń ze spodni i powiedzieć do danej osoby Dotknij, a będziesz bezpieczny.
  • Wabi swoich kandydatów na męża tajemniczym i fałszywym uśmiechem na twarzy.
  • Kiedy jakiś jego ziom dotyka jego kieszeń, cała jego ręka jest pokryta moczem.
  • Scofield, nie mogąc się powstrzymać z pokusy, którą był wspomniany już uśmiech T-Baga, przyjął go do swojej bandy.
  • Kocha wszystkie dzieci na świecie i pragnie ich zbawienia.
  • Blondynki informujemy, że jego ksywa nie ma nic wspólnego z bagażem bądź bagażnikiem.
  • Jest przeciwny podziałom rasowym. Jego ziom numer 1 to C-note.