Marina and the Diamonds: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Znacznik: rewert ręczny
 
(Nie pokazano 35 wersji utworzonych przez 20 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:marina‑and‑the‑diamonds‑.jpg|right|thumb|200px|Marina jeszcze bez the Diamonds]]
'''Marina <s>[[Lamborghini]]</s> Lambrini „And the Diamonds” Diamandis''' (po grecku Μαρίνα-Λαμπρινή Διαμάντη, po polsku Maryśka Syrenka Diamencik, ur. [[10 października]] [[1985]]) - <s>Ukraińsko-Polska</s> Grecko-Walijska dziewczyna, która mówi, że śpiewa<ref>Taa... wszyscy tak mówią</ref>.
[[Plik:Marina Diamandis (14091068631) (cropped) at Fendi close crop.jpg|right|thumb|200px|Przyszło trochę sławy i pieniędzy, to i urody przybyło]]
'''Marina <del>Lamborghini</del> Lambrini „And the Diamonds” Diamandis''' (po grecku ''Μαρίνα-Λαμπρινή Διαμάντη'', po polsku ''Maryśka Syrenka Diamencik'', ur. [[10 października]] [[1985]]) grecko-walijska dziewczyna, która mówi, że śpiewa, ale przecież każdy w tej branży tak mówi, a wychodzi różnie. [[Wikipedia]] twierdzi, że śpiewa „Indie pop”, a ona przecież jest z Walii.


== Historia i geografia Mariny ==
== Dzieciństwo i młodość ==
Marina jest urodzoną w [[Walia|Walii]] Greczynko-Walijką, która ma ojca Walijczyka, matkę Greczynkę i starszą siostrę. Na początku mieszkała w Walii, potem dwa lata spędziła zapoznawczo w [[Grecja|Grecji]] i wróciła do [[Anglia|Anglii]], bo Walijczycy pokazali jej ''[[Digitus impudicus|fucka]]'', ustawili się wzdłuż granicy i do tej pory na niej stoją i nie chcą jej wpuścić. Brała lekcje [[taniec|tańca]], ale nie wychodziło jej, więc przekupiła dyrektora wspaniałym{{fakt}} śpiewem i ukończyła szkołę już po dwóch miesiącach. Kazano jej pójść do szkoły muzycznej, ale odmówiła. W drodze do władzy chciała zostać Królem Lwem w musicalu, miała grać jakiegoś [[mężczyzna|mężczyznę]], ale jak ją zobaczono, producenci zdecydowali się na inny film.


== Kariera ==
Marina jest urodzoną w [[Walia|Walii]] Greczynko-Walijką, która ma ojca Walijczyka, matkę Greczynkę i starszą siostrę. Jej rodzice mieli kompleks na punkcie głupich nazw, więc jak zauiważyli, że urodzili córkę w „Abergavenny”,od razu wyjechali i dojechali do [[panda|Pandy]] - do takiej wsi. Dziewczyna była uczennicą w Szkole Ambasadorki Brytyjskiej Świętej Katarzyny i Ysgol Gyfun Cwm Rhymni<ref>I rodzice nie mieli nic przeciwko?</ref>, gdzie jako jedyna chodziła na [[chór]], bo leciała na nauczyciela. Na początku mieszkała w Walii, potem 2 lata spędziła zapoznawczo w [[Grecja|Grecji]] i wróciła Go Home do [[Anglia|Angli]], bo Walijczycy pokazali jej fucka, ustawili się wzdłuż granicy i do tej pory na niej stoją i nie wpuszczają jej. Brała lekcje [[taniec|tańca]], ale nie wychodziło jej, więc przekupiła dyrektora śpiewem i ukończyła szkołę - i to już po 2 miesiącach! Kazano jej pójść do szkoły muzycznej, ale odmówiła. W drodze do władzy chciała zostać [[Król Lew|Królem Lwem]] w [[musicalu]], miała grać jakiegoś [[facet|mężczyznę]], ale jak ją zobaczono, producenci zdecydowali się na inny film.
Marina and the Diamonds najpierw zaczęła od wymyślenia swojej nazwy, bo nie była na tyle skromna, by występować pod swoim imieniem i nazwiskiem jak jakieś [[noob|lamy]], bo najsłynniejsi artyści zawsze coś kombinowali z nazwami i osiągali pewnego rodzaju „sukces” (patrz [[Lady GaGa|Stephanie Joannie Angelica Germanotta]] lub [[Ke$ha|Kesha Sebert]]). Myślała nad tym całe dwa lata, ale w końcu udało jej się. Nazwę wymyśliła, patrząc na podrabiane diamenciki na wystawie w [[Tesco]]. Tak stworzyła swoje alter ego a'la [[Beyonce|Sasha Fierce]].


Po pseudonimie przeszedł czas na muzykę. Za pomocą Apple'a i kapsla o wartości 500 funtów wpuściła do MySpace swoje [[demo]] – „Syrena kontra Marynarz”. Okazało się wtedy, że znane firmy korzystają z MySpace, więc w tym oto miejscu rozpoczęła się kariera artystki. Nagrała kolejne demo, parę piosenek i wzięła się za nagrywanie płyty, która zdobyła na jakiejś liście platynowy medal i pięć nominacji do nagród, z których wszystkie przegrała z kretesem.
{{Przypisy}}

== Muzyka ==
Marina nazywa siebie „DIY muzyki” śpiewającą muzykę pop i nie parodiującą innych artystów. Krytycy nie zgadzają się z nią i knują teorie na jej temat. Pogrzebali trochę w książce telefonicznej i znaleźli wpis „[[Florence + The Machine]]”. Bez pytania próbują przekonać Marinę, że jej „oryginalna” muzyka jest żartem z powyższej artystki. Ta na ten temat się nie wypowiada, bo jakby „nagrywa swoją nową płytę”. Tymczasem magazyn internetowy PopMatters wbrew tym krytykom wypowiada się, że nieważne, kogo i co Marina gra/śpiewa, ponieważ i bez tego wiadomo, że to niezła szprycha i jest lepsza od różnych amerykańskich gwiazd.

== Nagrody ==
Była nominowana do trzynastu, lecz wygrała tylko dwie. Przyczyny tego są równie nieznane co fakt, że była nominowana nawet w kategorii „kapela roku”. Wiadomo jednak, że została uznana za najlepszą artystkę i za przybysza roku.

[[Kategoria:Wokaliści|And the Diamonds, Marina]]

Aktualna wersja na dzień 02:12, 29 lis 2022

Marina jeszcze bez the Diamonds
Przyszło trochę sławy i pieniędzy, to i urody przybyło

Marina Lamborghini Lambrini „And the Diamonds” Diamandis (po grecku Μαρίνα-Λαμπρινή Διαμάντη, po polsku Maryśka Syrenka Diamencik, ur. 10 października 1985) – grecko-walijska dziewczyna, która mówi, że śpiewa, ale przecież każdy w tej branży tak mówi, a wychodzi różnie. Wikipedia twierdzi, że śpiewa „Indie pop”, a ona przecież jest z Walii.

Dzieciństwo i młodość[edytuj • edytuj kod]

Marina jest urodzoną w Walii Greczynko-Walijką, która ma ojca Walijczyka, matkę Greczynkę i starszą siostrę. Na początku mieszkała w Walii, potem dwa lata spędziła zapoznawczo w Grecji i wróciła do Anglii, bo Walijczycy pokazali jej fucka, ustawili się wzdłuż granicy i do tej pory na niej stoją i nie chcą jej wpuścić. Brała lekcje tańca, ale nie wychodziło jej, więc przekupiła dyrektora wspaniałym[potrzebne źródło] śpiewem i ukończyła szkołę już po dwóch miesiącach. Kazano jej pójść do szkoły muzycznej, ale odmówiła. W drodze do władzy chciała zostać Królem Lwem w musicalu, miała grać jakiegoś mężczyznę, ale jak ją zobaczono, producenci zdecydowali się na inny film.

Kariera[edytuj • edytuj kod]

Marina and the Diamonds najpierw zaczęła od wymyślenia swojej nazwy, bo nie była na tyle skromna, by występować pod swoim imieniem i nazwiskiem jak jakieś lamy, bo najsłynniejsi artyści zawsze coś kombinowali z nazwami i osiągali pewnego rodzaju „sukces” (patrz Stephanie Joannie Angelica Germanotta lub Kesha Sebert). Myślała nad tym całe dwa lata, ale w końcu udało jej się. Nazwę wymyśliła, patrząc na podrabiane diamenciki na wystawie w Tesco. Tak stworzyła swoje alter ego a'la Sasha Fierce.

Po pseudonimie przeszedł czas na muzykę. Za pomocą Apple'a i kapsla o wartości 500 funtów wpuściła do MySpace swoje demo – „Syrena kontra Marynarz”. Okazało się wtedy, że znane firmy korzystają z MySpace, więc w tym oto miejscu rozpoczęła się kariera artystki. Nagrała kolejne demo, parę piosenek i wzięła się za nagrywanie płyty, która zdobyła na jakiejś liście platynowy medal i pięć nominacji do nagród, z których wszystkie przegrała z kretesem.

Muzyka[edytuj • edytuj kod]

Marina nazywa siebie „DIY muzyki” śpiewającą muzykę pop i nie parodiującą innych artystów. Krytycy nie zgadzają się z nią i knują teorie na jej temat. Pogrzebali trochę w książce telefonicznej i znaleźli wpis „Florence + The Machine”. Bez pytania próbują przekonać Marinę, że jej „oryginalna” muzyka jest żartem z powyższej artystki. Ta na ten temat się nie wypowiada, bo jakby „nagrywa swoją nową płytę”. Tymczasem magazyn internetowy PopMatters wbrew tym krytykom wypowiada się, że nieważne, kogo i co Marina gra/śpiewa, ponieważ i bez tego wiadomo, że to niezła szprycha i jest lepsza od różnych amerykańskich gwiazd.

Nagrody[edytuj • edytuj kod]

Była nominowana do trzynastu, lecz wygrała tylko dwie. Przyczyny tego są równie nieznane co fakt, że była nominowana nawet w kategorii „kapela roku”. Wiadomo jednak, że została uznana za najlepszą artystkę i za przybysza roku.