Technologia kosmiczna: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (commons)
 
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 14 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:Apple 1 computer.jpg|200px|thumb|Przykład „technologii kosmicznej”]]
[[Technologia kosmiczna]] - [[Technologia]] nie z tej [[Ziemia|ziemii]], tak niesamowita, że ogólnie w pale się nie mieści.


'''Technologia kosmiczna''' – zwrot używany w [[marketing]]u w celu zamotania [[klient]]a i wywarcia na nim wrażenia, że kupuje coś, co swoją nowoczesnością przyćmiewa kombinezony astronautów. Nawet jeżeli kupowaną rzeczą jest zwyczajny [[wieszak na ubrania]].
[[Człowiek|Ludzie]] mogą podejmować zazwyczaj nieudolne próby uzyskiwania zbliżonych osiągnięć myśli twórczej i innowacji, czego przykładem jest budowa przez [[Big Gej]]a kosmicznego serwera bazy latarek [[Kaida]].

[[Kategoria:?]]
Slogan ten używany jest najczęściej przez rzekomych [[naukowcy|naukowców]] z różnych krajów, co potęguje wrażenie naukowości. Mówiąc, że do wytworzenia produktu została użyta „technologia kosmiczna opracowana przez sztab (tutaj wstawić jakiś kraj) naukowców”, sprawiamy, że pralka wydaje się dla zwykłego człowieka czymś, w czym można by polecieć na [[Księżyc]], a do „kibla ery kosmicznej” mógłby nasrać [[Neil Armstrong]], wracając prosto z misji i nie zauważyłby różnicy między nim, a tym z [[rakieta|rakiety]].

Dodatkowo produkt taki dodaje +150 pkt do [[lans]]u wśród znajomych.

== Zobacz też ==
{{słownik||historycy spierają się}}
* [[Lanie wody]]
* [[High-tech]]

[[Kategoria:Reklama]]

Aktualna wersja na dzień 18:23, 7 gru 2020

Przykład „technologii kosmicznej”

Technologia kosmiczna – zwrot używany w marketingu w celu zamotania klienta i wywarcia na nim wrażenia, że kupuje coś, co swoją nowoczesnością przyćmiewa kombinezony astronautów. Nawet jeżeli kupowaną rzeczą jest zwyczajny wieszak na ubrania.

Slogan ten używany jest najczęściej przez rzekomych naukowców z różnych krajów, co potęguje wrażenie naukowości. Mówiąc, że do wytworzenia produktu została użyta „technologia kosmiczna opracowana przez sztab (tutaj wstawić jakiś kraj) naukowców”, sprawiamy, że pralka wydaje się dla zwykłego człowieka czymś, w czym można by polecieć na Księżyc, a do „kibla ery kosmicznej” mógłby nasrać Neil Armstrong, wracając prosto z misji i nie zauważyłby różnicy między nim, a tym z rakiety.

Dodatkowo produkt taki dodaje +150 pkt do lansu wśród znajomych.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Słownik
Zobacz w słowniku:
historycy spierają się