Na dobre i na złe: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Linia 1: Linia 1:
'''Na dobre i na złe''' to serial emitowany tylko w [[Tv Trwam]]. Generalnie nikt nie wie o co w nim chodzi.Film jest bardzo popularny, jest na 2 miejscu zaraz po KLANIE (ku-kuks-klan potocznie).


== Nazwa ==
'''Na dobre i na złe''' jest fragmentem imperialistycznej propagandy w Polsce. Serial wzorowany na (złych) amerykańskich serialach. Prawdopodobnie emisia zaczeła się po podpisaniu paktu (zwanego potocznie cyrografem) przez [[Rysio z Klanu|Rysia z klanu]], [[Dżordż Busz|Jerzego K.]] i Tajemiczego 666 (Podejrzewa się Tadeusza R.). Z paktu wynika, że podpisano umowe na 999 odcinków i 44 bohaterów.
Oficjalnie "Na dobre i na złe" nazywa się "Na dobre i na złe", jednakże po [[Warszawa|wsi]] chodzą słuchy, że prawdziwa nazwa brzmi "Taką służbę zdrowia chcielibyśmy mieć".


== Rola społeczna ==
{{stub}}
Serial ten poważnie konkurował liczbą odcinków z [[Moda na sukces|Modą na sukces]] toteż zdecydowano ograniczyć jego emisję do jednego odcinka w Niedzielę. Liczba widzów znacząco spadła, bo [[Moherowe berety]] w Niedzielę czasu na oglądanie telewizji nie mają. A już przynajmniej publicznej.


== Zagrożenia związane z serialem ==
[[Kategoria:Seriale]]
Nieoficjalnym powodem ograniczenia liczby odcinków było to, że w serialu poruszono drażliwy w [[Polska|Polsce]] temat służby zdrowia. To znaczy, że ludzie podnosili bunt i wszędzie szukali tytułowej Leśnej Góry.
[[Kategoria:Polskie programy telewizyjne]]

Ogólnie wszystko jest dobrze i wszystko źle.

Wersja z 16:07, 7 lut 2007

Nazwa

Oficjalnie "Na dobre i na złe" nazywa się "Na dobre i na złe", jednakże po wsi chodzą słuchy, że prawdziwa nazwa brzmi "Taką służbę zdrowia chcielibyśmy mieć".

Rola społeczna

Serial ten poważnie konkurował liczbą odcinków z Modą na sukces toteż zdecydowano ograniczyć jego emisję do jednego odcinka w Niedzielę. Liczba widzów znacząco spadła, bo Moherowe berety w Niedzielę czasu na oglądanie telewizji nie mają. A już przynajmniej publicznej.

Zagrożenia związane z serialem

Nieoficjalnym powodem ograniczenia liczby odcinków było to, że w serialu poruszono drażliwy w Polsce temat służby zdrowia. To znaczy, że ludzie podnosili bunt i wszędzie szukali tytułowej Leśnej Góry.