NonNews:Niemcy vs. Kostaryka (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M (+ goool)
Linia 1: Linia 1:
{{aktualne}}
:''Wynik: na razie 1:1, chociaż goooooollllllllllll 2:1!!!''
'''Mecz Niemcy vs. Kostaryka (Mundial 2006)''' - [[Niemcy]] jako gospodarze i byli mistrzowie świata wyszli na [[boisko]] na takiej manianie, że obecność [[Kostaryka|Kostaryki]] jest właściwie formalnością, bo z samym sobą grać nie można. Pierwszy gol ze strony niemieckiej padł już w szóstej minucie, po tym, jak jeden Niemiec się pomylił, a drugi po nim poprawił. Kostarykanie nie byli gorsi i po kolejnych sześciu minutach wyrównali. Planowali zdobywać gole w tym tempie i w 90 przegrać 8:7.
'''Mecz Niemcy vs. Kostaryka (Mundial 2006)''' - [[Niemcy]] jako gospodarze i byli mistrzowie świata wyszli na [[boisko]] na takiej manianie, że obecność [[Konstaryka|Kostaryki]] jest właściwie formalnością, bo z samym sobą grać nie można. Pierwszy gol ze strony niemieckiej padł już w szóstej minucie, po tym, jak jeden Niemiec się pomylił, a drugi po nim poprawił. Kostarykanie nie byli gorsi i po kolejnych sześciu minutach wyrównali. Planowali zdobywać gole w tym tempie i w 90 przegrać 8:7. Niemcy, znani z zapędów kombinatorskich (por. [[linia Maginota]]) popsuli ten plan i wbili drugiego gola w siedemnastej minucie.

Na razie 1:1, chociaż goooooollllllllllll 2:1!!!!

{{stubspo}}
{{stubspo}}

Wersja z 18:20, 9 cze 2006

Wynik: na razie 1:1, chociaż goooooollllllllllll 2:1!!!

Mecz Niemcy vs. Kostaryka (Mundial 2006) - Niemcy jako gospodarze i byli mistrzowie świata wyszli na boisko na takiej manianie, że obecność Kostaryki jest właściwie formalnością, bo z samym sobą grać nie można. Pierwszy gol ze strony niemieckiej padł już w szóstej minucie, po tym, jak jeden Niemiec się pomylił, a drugi po nim poprawił. Kostarykanie nie byli gorsi i po kolejnych sześciu minutach wyrównali. Planowali zdobywać gole w tym tempie i w 90 przegrać 8:7. Niemcy, znani z zapędów kombinatorskich (por. linia Maginota) popsuli ten plan i wbili drugiego gola w siedemnastej minucie.

Szablon:Stubspo