Erytrea

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 15:13, 17 lut 2007 autorstwa KorwBot (dyskusja • edycje) (Robot: Automated text replacement (-USA +[[Stany Zjenoczone Ameryki Pó³nocnej))

Kraj w Afryce znany głównie z biedy i z tego, że drużyna tego kraju w roku 2002 wywalczyła mistrzostwo świata w wyścigach w workach pod ostrzałem artylerii kalibru 88 mm. A zwycięzca tego wyścigu Aszludaszlim Mbeme jest dziś bohaterem narodowym Erytrei i jego podobizna widnieje w każdym szanującym się (lub nie) szałasie. Mieszkańcy zajmują się głównie hodowlą lwów i węży, a żyją głównie z eksportu warzyw do Polski. Erytrea zajmuje pierwsze miejsce w wyrobie prezerwatyw wyprzedzając tym samym [[Stany Zjenoczone Ameryki Pó³nocnej, a średni wiek inicjacji seksualnej tylko dzieki zabiegom prezydenta Abwe Kalego podniósł sie o 3 miesiące i wynosi teraz 13 lat. W Erytrei mamy do czynienia z tzw. procesem fallluso-fellatyjnym gdy liczba domów publicznych przekroczyła liczbę domów mieszkalnych. A kraj powstały w roku 1993 w wyniku tzw. wojny o chleb zamieszkuje 3 mln ludzi plus 6 mln masonów umieszczonych w specjalnych zbiornikach na paliwo. Przez taka polityke Erytrea nie należy do żadnej organizacji międzynarodowej, a jedynym krajem, z którym Erytrea nawiązuje kontakt to Polska i Korea Północna od której to z kolei zakupuje granulki cyklonu B i czerwone książeczki. Ustrój Erytrei jest komunistyczny, a rządząca partia, Samoobrona Erytrei, w wyniku wyborów 1998 roku zdobyła 100 % głosów. Socjolodzy (oczywiście nie z Erytrei) zastanawiają się jak to było możliwe. Dopiero później okazało się, że partia która zwyciężyła wybory zastraszała ludność, że w przypadku swojej porażki uwolni masonów. A poziom życia tych ostatnich uległ stanowczej poprawie, bowiem pod naciskiem USA prezydent Abwe Kali dnia 11 IX 2001 roku zwiększył czas dopływu powietrza dla masonów do 10 minut na dobę, a także zadbał by każdy mason umiał obchodzić się z ogniem.


Kraj w Afryce znany głównie z biedy i z tego, że drużyna tego kraju w roku 2002 wywalczyła mistrzostwo świata w wyścigach w workach pod ostrzałem artylerii kalibru 88 mm. A zwycięzca tego wyścigu Aszludaszlim Mbeme jest dziś bohaterem narodowym Erytrei i jego podobizna widnieje w każdym szanującym się (lub nie) szałasie.


Mieszkańcy zajmują się głównie hodowlą lwów i węży, a żyją głównie z eksportu warzyw do Polski. Erytrea zajmuje pierwsze miejsce w wyrobie prezerwatyw wyprzedzając tym samym USA, a średni wiek inicjacji seksualnej tylko dzieki zabiegom prezydenta Abwe Kalego podniósł sie o 3 miesiące i wynosi teraz 13 lat. W Erytrei mamy do czynienia z tzw. procesem fallluso-fellatyjnym gdy liczba domów publicznych przekroczyła liczbę domów mieszkalnych. A kraj powstały w roku 1993 w wyniku tzw. wojny o chleb zamieszkuje 3 mln ludzi plus 6 mln masonów umieszczonych w specjalnych zbiornikach na paliwo. Przez taka polityke Erytrea nie należy do żadnej organizacji międzynarodowej, a jedynym krajem, z którym Erytrea nawiązuje kontakt to Polska i Korea Północna od której to z kolei zakupuje granulki cyklonu B i czerwone książeczki.


Ustrój Erytrei jest komunistyczny, a rządząca partia, Samoobrona Erytrei, w wyniku wyborów 1998 roku zdobyła 100 % głosów. Socjolodzy (oczywiście nie z Erytrei) zastanawiają się jak to było możliwe. Dopiero później okazało się, że partia która zwyciężyła wybory zastraszała ludność, że w przypadku swojej porażki uwolni masonów. A poziom życia tych ostatnich uległ stanowczej poprawie, bowiem pod naciskiem USA prezydent Abwe Kali dnia 11 IX 2001 roku zwiększył czas dopływu powietrza dla masonów do 10 minut na dobę, a także zadbał by każdy mason umiał obchodzić się z ogniem.


Kraj w Afryce znany głównie z biedy i z tego, że drużyna tego kraju w roku 2002 wywalczyła mistrzostwo świata w wyścigach w workach pod ostrzałem artylerii kalibru 88 mm. A zwycięzca tego wyścigu Aszludaszlim Mbeme jest dziś bohaterem narodowym Erytrei i jego podobizna widnieje w każdym szanującym się (lub nie) szałasie. Mieszkańcy zajmują się głównie hodowlą lwów i węży, a żyją głównie z eksportu warzyw do Polski. Erytrea zajmuje pierwsze miejsce w wyrobie prezerwatyw wyprzedzając tym samym USA, a średni wiek inicjacji seksualnej tylko dzieki zabiegom prezydenta Abwe Kalego podniósł sie o 3 miesiące i wynosi teraz 13 lat. W Erytrei mamy do czynienia z tzw. procesem fallluso-fellatyjnym gdy liczba domów publicznych przekroczyła liczbę domów mieszkalnych. A kraj powstały w roku 1993 w wyniku tzw. wojny o chleb zamieszkuje 3 mln ludzi plus 6 mln masonów umieszczonych w specjalnych zbiornikach na paliwo. Przez taka polityke Erytrea nie należy do żadnej organizacji międzynarodowej, a jedynym krajem, z którym Erytrea nawiązuje kontakt to Polska i Korea Północna od której to z kolei zakupuje granulki cyklonu B i czerwone książeczki. Ustrój Erytrei jest komunistyczny, a rządząca partia, Samoobrona Erytrei, w wyniku wyborów 1998 roku zdobyła 100 % głosów. Socjolodzy (oczywiście nie z Erytrei) zastanawiają się jak to było możliwe. Dopiero później okazało się, że partia która zwyciężyła wybory zastraszała ludność, że w przypadku swojej porażki uwolni masonów. A poziom życia tych ostatnich uległ stanowczej poprawie, bowiem pod naciskiem USA prezydent Abwe Kali dnia 11 IX 2001 roku zwiększył czas dopływu powietrza dla masonów do 10 minut na dobę, a także zadbał by każdy mason umiał obchodzić się z ogniem.

Zobacz też