Żal
Żal – uczucie ogromnego smutku powodowane jakimś nie-fajnym dla żalącego wydarzeniem, może też być efektem długotrwałego słuchania „muzyki”(?) techno.
Skala żalowości
Mały żalik
Mały, praktycznie nie odczuwalny żal. Występuje często gdy dostaniemy z bejsbola.
Średni żal
Uczucie występujące przy nieudanej transmisji danych przez interfejs.
Optymalny żal
Najczęściej występujący żal. Spotykany na codzień – w szkole i pracy.
Duży żal
Duży żal jest trudny do zniesienia. Nie warty opisu (na gg).
BigMcŻal
Największy z możliwych żalów. Najbardziej żalowy z żalowych. Najżalszy.
GigaŻal
Żal ten pojawia się statystycznie u 80% Polaków przeważnie w każdy wtorek czwartek i sobotę mniej więcej po godzinie 22, kiedy to prezenter Totalizatora Sportowego przedstawia 6 wylosowanych liczb z Dużego Lotka. Następuje zjawisko kumulacji żalu po uświadomieniu sobie, iż po raz kolejny nie zostałem milionerem. Najczęściej w czasie tego żalu z ust pokrzywdzonych wychodzą słowa delikatnie wulgarne oraz obietnica, iż ostatni raz posłało się totka, niespełniona obietnica, należy dodać.
Podział żali (taki prawdziwy)
Żal.pl
Bardzo często spotykany żal, określa się nim rzeczy żalowe, ale tylko do pewnego stopnia, np. kiepski film czy słabą ocenę na kartkówce.
Żal.eu
Rzadziej spotykany niż żal.pl, dotyczy rzeczy ważniejszych, również żalowych, jak żalowa zabawa dzieci na przerwie w szkole czy strona WWW.ziomy.COM
Żal.de
To żal niemiecki, szwabski. Jest na podobnym poziomie co żal.pl
Żal.com
Międzynarodowy żal, dotyczy spraw najbardziej żalowych, o których słyszy się na całym świecie, takie jak książka Eragon .
Żal.net
Międzygalaktyczny żal. Przebija poprzednie żale. Jest on SUPERHIPERMEGAŻALOWY. Ogólnie żal. Aby określić rzecz mianem żalu.net, musi ona być bardzo żalowa.
Ciekawostki
Bohater "Włatców Móch" Czesio próbuje śpiewać gożkie rzale, ale to jest nędzna podróba prawdziwych żali takich jak np. żalu.net.