Altaïr ibn La-Ahad

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 23:56, 30 mar 2014 autorstwa Szklarz (dyskusja • edycje) (a zapiszę)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)

Szablon:Tżyjący w czasach III krucjaty syryjski Asasyn i szef zakonu, główny bohater gry Assassin's Creed, do tego nadzieja ludzkości, maszynka do zabijania i tak dalej. Przodek Desmonda Milesa, barmana z radością zaglądającego do wspomnień swego prapra(...)dziadka, zwłaszcza tych pikantnych.

Biografia

Urodził się w 1165 roku, jako syn Europejki, która na wzór postaci z ulubionych seriali pseudodokumentalnych, emitowanych na Polsacie, postanowiła przespać się z Arabem. Już pierwszego dnia swojego życia był wyjątkowy – zamiast opuścić wnętrzości matki w cywilizowany sposób, stanął w poprzek dróg rodnych swojej matki, co spowodowało zachowanie równowagi na świecie i ściągnięcie ze świata żywych jednego człowieka w chwili, gdy przybywał na niego drugi. Przez to wychowaniem syna musiał zająć się samodzielnie jego ojciec, Umar. Nie wychodziło mu to za dobrze, gdyż jako Asasyn, często był nieobecny w domu, gdyż musiał wyjeżdać w delegacje i mordować na nich ludzi. Sytuacja pogorszyła się, gdy z jednej z nich wrócił bez w drewnianej skrzynce. Z powodu obciętej głowy nie mógł się już w ogóle zajmować Altaïrem, dlatego zadanie to przejął przywódca zakonu, Al Mualim. Dzięki morderczym treningom, na których musiał robić pompki bez urzycia rąk[1], miażdzyć Nokie 3310 między pośladkami i powstrzymywać się od internetu, Altaïr stał się jednym z najlepszych Asasynów w zakonie. Nie zdążono tylko zmienić jego zachowania, przez co lubił cwaniakować na misjach, które dzięki temu kończyły się utratą różnej maści części ciała przez jego współtowarzyszy. Pewnego dnia pałka się przegła. Za karę młody Asasyn został skazany na degradację, odebranie wszystkich orderów nadanych przez Gierka i śmierć. Ostatnią z tych kar zamieniono na sprzątnięcie dziewięciu grubych ryb, rządzących Palestyną.

  1. Były one sprzedawane potem w sklepach rowerowych w Jerozolimie, zysk był przeznaczany przez zakon na cele charytatywne