Dżem: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M
Linia 6: Linia 6:


[[Madafaka|Madafakowie]] Używają go także do jako przedrostka. Najczęściej wołając przed słowem dobry. Wychodzi z tego całkiem miłe przywitanie : '''Dżem dobry'''.
[[Madafaka|Madafakowie]] Używają go także do jako przedrostka. Najczęściej wołając przed słowem dobry. Wychodzi z tego całkiem miłe przywitanie : '''Dżem dobry'''.

Przedawkowanie dżemu występuje bardzo rzadko ponieważ niebezpieczeństwo zatrucia pojawia się przy 70-tym [[słoik]]u(zakładając że jemy z litrowych słoików), pierwsze objawy to mocne skórcze pęcheża pławnego i dziąseł wywołujące mocny [[ból]] w okolicach [[nos]]a. Po około 3 [[miesiąc]]ach cierpień pojawiają się inne objawy takie jak: [[zgon]]y, łaskotanie pod pachą, [[katar]], [[zatwardzenie]]. Leczenie zatrucia dżemem jest bardzo proste, wystarczy odwiedzi [[toaleta|toaletę]] w celu wypróżnienia się, ważnym aspektem leczenia jest wycieranie się miękkim papierem toaletowym. Medycyna niekonwencjonalna radzi [[defekacja|defekację]] poprzedzic modlitwą.


[[kategoria:sztuka kulinarna]]
[[kategoria:sztuka kulinarna]]

Wersja z 19:49, 30 kwi 2006

"Tylko w dżemie siła drzemie"

~ Jan Kochanowski o dżemie


Dżem - międzygalaktyczna przetwór, posiadająca niepowtarzalny smak. Sporządzany jest poprzez dadanuie cukru do rozduszonych wcześniej na miazgę gwoździ. Produkowany naturalną metodą posiada niezwykłe właściwości lecznicze, które znane są niestety tylko uzdrowionym osobom. Smakuje bardzo dobrze z przyprawami, jak i także znakomicie bez. Resztki gwoździ użytych do wyrobu dżemu zostają później przetwarzane i używane ponownie, do wyrobu następnych.

Madafakowie Używają go także do jako przedrostka. Najczęściej wołając przed słowem dobry. Wychodzi z tego całkiem miłe przywitanie : Dżem dobry.

Przedawkowanie dżemu występuje bardzo rzadko ponieważ niebezpieczeństwo zatrucia pojawia się przy 70-tym słoiku(zakładając że jemy z litrowych słoików), pierwsze objawy to mocne skórcze pęcheża pławnego i dziąseł wywołujące mocny ból w okolicach nosa. Po około 3 miesiącach cierpień pojawiają się inne objawy takie jak: zgony, łaskotanie pod pachą, katar, zatwardzenie. Leczenie zatrucia dżemem jest bardzo proste, wystarczy odwiedzi toaletę w celu wypróżnienia się, ważnym aspektem leczenia jest wycieranie się miękkim papierem toaletowym. Medycyna niekonwencjonalna radzi defekację poprzedzic modlitwą.