Karny kutas

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Ach, jak ja nienawidzę tych wszystkich blachosmrodziarzy, oby im się sCenzura2.svgom, te gruchoty jCenzura2.svgne rozCenzura2.svgły

Deklaracja miłości do samochodów

Szablon:Tzaszczytne wyróżnienie przyznawane kierowcom za pomysłowość przy parkowaniu samochodu.

Plik:Parkomat.jpg
Ołtarzyk dla naklejających

Pochodzenie

Naklejanie karnych kutasów na szyby samochodów jest obiektem szerokiego zainteresowania ze strony psychologów, socjologów i seksuologów. Zainteresowanie tych specjalistów wzbudziła osobliwa zależność pomiędzy niechęcią do samochodów, a zainteresowaniem męskimi narządami płciowymi. Najpowszechniejsza teoria mówi, że osoby naklejające karne kutasy to mężczyźni, którym w dzieciństwie rodzice zamiast resoraków dawali lalki Barbie. Konsekwencją takiego błędu wychowawczego była utrata poczucia tożsamości płciowej oraz wykształcenie się niechęci wobec samochodów.

Według najnowszych badań, 96% osób naklejających karne kutasy nie posiada prawa jazdy.

Życie

Naklejanie karnych kutasów jest jedną z najważniejszych czynności życiowych naklejających - zaraz po fotografowaniu tramwajów, autobusów tudzież innych pojazdów komunikacji miejskiej. Przeciętny naklejacz widzi w naklejaniu nalepek sens życia i deklaruje popełnienie samobójstwa w przypadku nieznalezienia źle zaparkowanego samochodu przez dłużej niż trzy dni.

Naklejacze karnych kutasów są bardzo nielubiani przez stowarzyszenia konserwatywne, prawdopodobnie dlatego iż ich zainteresowania jednoznacznie kojarzą im się z częściami napędowymi roweru.