Sklep monopolowy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Wycofano ostatnie edycje użytkownika Sędzisław99, powód: Co jest ze mną nie tak, że robię przypadkowo rewert?)
Znaczniki: mobilna mobilna www rewert
M (Wycofano ostatnie edycje użytkownika 79.185.231.20, powód: Z mojego szybkiego researchu wynika, że ten psalm został "pożyczony" z innych stron, więc raczej nie nadaje się na łamy Nonsy)
Znacznik: rewert
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 16:15, 18 gru 2022

Najczęściej kupowane produkty w polskim sklepie monopolowym

Sklep monopolowysklep stanowczo ukierunkowany na jedno pole przemysłu, a także miejsce kultu każdego menela.

Główny opis[edytuj • edytuj kod]

Próby wprowadzenia na rynek polski sklepów stereopolowych zakończyły się niepowodzeniem spowodowanym wyjątkową monotematycznością Polaków. Jest to sklep, w którym można nabyć, kupić, stracić, ukraść, zwędzić lub sprzedać różne rzeczy – zazwyczaj bilety autobusowe, zakąski lub napoje, a czasem papierosy.

Zaburzenia magnetyczne[edytuj • edytuj kod]

Z niezbadanych i niewyjaśnionych przyczyn, wokół większości sklepów monopolowych w Polsce, bardzo często występuje przyciąganie ludzi do tego niezwykłego sklepu. Można łatwo rozpoznać takie zjawisko po kolejce stojących do niego ludzi, która kończy się dopiero na podwórku, w skrajnych przypadkach na drugim końcu osiedla. Te niezwykłe zjawisko nasila się szczególnie w piątki i soboty w godzinach wieczornych, jest również obserwowane przy innych okazjach (między innymi mecze, ustawki, koncerty). Jeszcze bardziej niezwykłym zjawiskiem jest opuszczanie takiego sklepu lub lokalu, w którym sprzedaje się wyroby monopolowe do spożycia na miejscu. Otóż wtedy nagle okazuje się, że przyciąganie ziemskie nie idzie w parze z upojeniem alkoholowym, przez co większość smakoszy mocniejszych trunków siłą rzeczy do domu wraca na czworakach, ewentualnie zasypia na ławeczce/ziemi/chodniku/w rowie. Poza tym sklep monopolowy jest lepszy od apteki. W aptece kupujesz wiele leków na jedną chorobę, a w takim sklepie tylko jeden lek, za to na wiele chorób.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Nonźródła
Zobacz w Nonźródłach:
Rozmowa w sklepie monopolowym