Berek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

I kto wygrał????

Noob o dokonanej zabawie w berka

A w ryj byś kCenzura2.svga nie chciał cwelu jCenzura2.svgy?!

Noob, który właśnie został złapany

Berek – ruchowa gra towarzyska dla młodocianych zboczeńców, polegająca na gonieniu uciekających debili i macaniu ich gdzie popadnie. Osoba, która wymaca innych najlepiej i sama nie da się wymacać, gówno z tego ma, ponieważ w berku nie ma zwycięzców, przegranych ani przyznawanych miejsc. Gra popularna jest szczególnie w podstawówkach, gdzie wyznaczając goniącego można bezkarnie przyrżnąć mu w pysk, a także w gimnazjum, gdzie zasady tej gry są nieco zmienione. W 95% polega ona na złapaniu koleżanki za cycki lub w okolicach krocza, a następnie ucieczce przed jej udawanym oburzeniem. Zajęcia z berka stosowane są na kursach samoobrony przed napastliwymi gejami i innymi zboczeńcami.

Warianty gry[edytuj • edytuj kod]

  • Berek ganiany – omówiona wyżej rozgrywka, w której najwięksi frajerzy ganiają za resztą próbując pozbyć się piętna goniącego. Towarzyszy jej często przekazywanie syfa, jeśli osoba o swobodnych zasadach higieny osobistej kogoś dorwie i wymaca.
  • Zamarzany berek – wersja gry, w której złapani dostają porażenia nerwowego i zamarzają w bezruchu. Jedynym magicznym sposobem na przywrócenie w nich funkcji życiowych, jest przejście im między nogami. Zdobywa ona popularność wraz z wiekiem grających. Daje ona możliwość przejechania głową po kroczu koleżanki, lub jak kto woli, klejnotach kolegi.
  • Berek kucany – wyjątkowo sadystyczna odmiana berka, w której kucnięcie daje nieśmiertelność. Stworzona została w celu psychicznego znęcania się nad goniącym, który tym razem nie jest w stanie dorwać wszystkich grubasów i upośledzonych ruchowo w kilka sekund. Jedyną szansą na zmianę jest więc dorwanie marzyciela podczas rozważań.
  • Drewniany berek – popularna szczególnie na wsi odmiana berka, gdzie potomstwo rolnika opierdala się w polu zamiast pracować w gospodarstwie. Tym razem magiczny azyl daje dotknięcie drzewa, co nie ma jednak nic wspólnego z mitologią nordycką.
  • Ścianowy berek – tutaj mniej sadystyczna. Grubasy też mają tutaj szanse, ponieważ kiedy dotkną ściany nogą, ręką albo chCenzura2.svgem stają się nieśmiertelnymi. Goniący musi mieć cierpliwość, żeby inni (ci, którzy są przylepieni do ściany) odeszli od ściany.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]