Gwóźdź logo.svg
Który fragment artykułu na Nonsensopedii cię bawi najbardziej?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Biała kredka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Czego ona od nas chce?

Naukowiec o białej kredce

Czemu nie rysuje?

Noob o białej kredce

Biała kredka – cholerstwo nie pozostawiające śladu. Kredka, której walory artystyczne widoczne są dopiero na kartce czarnej[1] (jest więc oznaką optymizmu). Dokumentuje się przypadki, w których kredka zostawia niemalże niewidoczny żółtawy ślad. Jak na razie w historii zapisały się jedynie trzy takie momenty, z czego trzy z nich to prawdopodobnie najzwyklejsze oszustwa. W przypadku oszukiwania delikwenci używają niebywale jasnożółtej bądź jasnoniebieskiej odmiany. Na szczęście istnieją takie instytucje jak MPK (Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Kredkowe), dokładnie analizujące każdy namalowany ślad.

Osiągnięcia[edytuj • edytuj kod]

Mimo że biała kredka nie jest nam do niczego potrzebna, nie załamała się i nadal prowadzi swoją działalność. Ma już sporo fanów. To ona stworzyła białe kozaki. Jest sponsorowana przez Pruszków, Świecówki i tą popularną amerykańską firmę kredek, które dzieci uwielbiają przygryzać podczas rysowania.

Ostrzeżenia dla użytkowników[edytuj • edytuj kod]

Zanim sięgniesz po białą kredkę, przeczytaj instrukcję obsługi, ponieważ niewłaściwie stosowana może się złamać i zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu. Musisz wiedzieć że:

  • Ona nigdy się nie kończy (z powodu rzadkiego użytkowania);
  • Zbyt nadmierne jej przygryzanie powoduje trwały wstrząs mózgu;
  • Kiedy twoje dzieci zaczną widzieć białe rysunki na białej kartce to znaczy, że są głupie i trzeba je wyrzucić (dzieci, nie kredki).

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Lub na granatowej, ewentualnie na bardzo ciemnozielonej


Crystal Clear app ksirtet.svg To jest tylko zalążek artykułu o jakimś przedmiocie. Jeśli nie boisz się tego dotknąć – rozbuduj go (artykuł, nie przedmiot).