ChWDP

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
HWDP nie wszędzie jest obsługiwane!
Hcę Wstąpić Do Policji!
Słownik
Zobacz w słowniku:
CHWDP
New-Bouncywikilogo.gif Dla tych bez poczucia humoru, eksperci z Wikipedii posiadają nudniejszy powiązany artykuł.
Zobacz: CHWDP

Ha ha ha ha ha ha, wu wu wu wu wu wu, de de de de de de, peeeeeeeeee

Hemp Gru o HWDP

Co ty mu zrobiłeś, że on ci to zrobił?

Częste pytanie policjanta utrudniające zrozumienie celu HWDP

ChWDP (lub HWDP; pisane również z kropkami: CH.W.D.P. lub C.H.W.D.P. lub H.W.D.P.) – nurt społeczny zapoczątkowany w bogatym mieście Gdańsk [potrzebne źródło] przez osobnika o którym wiadomo, że był bardzo tolerancyjny. Jeżeli chodzi o podstawy wyznawania tej religii, to naczelnym hasłem jest „kochać policję”. Opiera się ono o poszanowanie wobec policji oraz uwielbienie jej nazwy. Wiara ta ma wielu zwolenników.

Utajony homoseksualizm wyznawców ruchu ChWDP[edytuj • edytuj kod]

Członkowie ruchu tak bardzo kochają policję, że chcą uprawiać z funkcjonariuszami seks analny niezależnie od orientacji. Świadczy o tym także drugie hasło ruchu, „JP”, czasami w formie „JP na 100%”. W przypadku drugiego hasła dopuszczalna jest każda forma homoseksualnego stosunku wyznawcy JP/CHwDP z Policjantem.

Zdarzenie autentyczne[edytuj • edytuj kod]

Krakowski squad Firma dystrybuuje od jakiegoś czasu odzież z logiem JP na 100% (zapewniając, że rozwinięcie skrótu zawiera się w słowach „Jestem porządny”). Są to piórniki, czapeczki, podpaski oraz inne duperelne utensylia. Niestety zaczęto fałszować bluzy. Oł noł – rzekł Popek, biegnąć grząską ścieżyną na siłkę, takiego chuja. Po tej efektownej tyradzie zespół poprosił o pomoc… policję.

Znaczenia skrótu[edytuj • edytuj kod]

Info.png Główny artykuł: Słownik:CHWDP

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]