Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Daniel Majstorović

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Eko-piłkarz

Daniel Majstrović (urodzony 5 kwietnia 1977) – ma korzenie serbskie, ale wolał grać dla Szwedów, głownie dlatego, że Szwedzi proponowali mu robotę na pół etatu w IKEA. W reprezentacji Szwecji zagrał sobie 13 meczów strzelając 1 bramkę. Jego aktualnym klubem jest AEK Ateny.

Kariera[edytuj • edytuj kod]

Daniel zaczynał w IF Brommapojkarna, ale że nikt nie mógł wypowiedzieć nazwy zespołu (choć wystąpił w 34 meczach) w 1997, przeszedł do SC Fortuna Köln, gdzie zagrał w 17 meczach i raz dostał orgazmu, gdyż strzelił bramkę. W latach 200-2004 Daniel grał w Malmö FF, gdzie wystąpił aż w 86 meczach strzelając 9 bramek. Jeśli o Malmö FF chodzi, to wtedy Daniel dorabiał, gdy został rozpoznany pomyślał nad zmianą barw.

Jego następnym klubem było FC Twente. W Niderlandach wystąpił w 50 meczach is strzelił 4 bramole. Holendrzy po początkowych sukcesach postanowili pozbyć się Daniela. W 2005 roku Daniel przeszedł do FC Bazylea, gdzie wystąpił w ponad 70 meczach i strzelił ponad 17 bramek. Głownie przez to, że wykonuje jedenastki. Po zdobyciu mistrzostwa Szwajcarii w 2008 roku Daniel zrobił FC Basel w konia i przeszedł do AEKu Ateny.

Ciekawostką jest fakt, że dla PES-a jest nazwany jako Maltvic.


Przyjecie.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny piłki nożnej. Jeśli odróżniasz Borubara od Perejry – rozbuduj go.