Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Drzewo

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Drzewo Dębowe Mocne
Typowe siedlisko drzewa
Słownik
Zobacz w słowniku:
Drzewo genealogiczne
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

Nie widzę lasu, te drzewa mi zasłaniają.

Dres w samochodzie komentuje zmieniający się krajobraz

Drzewo – zbudowane zasadniczo z drewna; obiekt pożądania drwali i przedstawicieli przemysłu drzewnego, tartacznego, sklejkowego, okleinowego, celulozowo-papierniczego, a także właścicieli kominków, pieców i patriotów nastawionych reprywatyzacyjnie. Obiekt do którego chętnie przykuwają się ekolodzy. Z drzew złożony jest las. Zajęcia drzewa porównywalne są do tych osłabionego anorektyka – głównie stoi i kołysze się na wietrze.
Drzewa są pożyteczne – w najbardziej rozwiniętych wioskach na wschodniej Ukrainie drzewo na rynku służy jako tablica ogłoszeniowa, z braku słupów elektrycznych, a poza tym wiadomo, że drzewo oddycha. Niektórzy wywnioskowali więc, że skoro oddycha to musi być pożyteczne. To ciekawe podejście nie obejmuje niestety ludzi.

Drzewo jest wtedy, kiedy stoi, zaś kiedy jest ścięte i nieżywe – jest już zasadniczo drewnem (surowcem). Aluzja do człowieka i zwłok jest wyraźna.

Pro porada: Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w świecie składającym się z sześcianów, które potrafią lewitować i zauważysz drzewo, to bij je ręką. Potem z tego co Ci wyjdzie zrób stolik, a na nim kilof.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app virus detected 2.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.