Oto odświeżona Nonsensopedia! Tekst rozjeżdżał się na dużym monitorze? Teraz to przeszłość! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Dzień Programisty

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Zbroja informatyka

Dzień Programisty – obchodzony w 28 (tj. 256.) dniu roku; przypada ono na 13 września (lub 12 września w roku przestępczym przestępnym). Święto programistów, podczas którego świętujący porzucają programowanie ekstremalne na rzecz pisania durnych programów w C z pętlami typu while (0 > 1) i wysyłania ich kolegom z okazji wspólnych obchodów. Dzień Programisty to także moment, kiedy problemy NP-zupełne rozstrzygane są w czasie liniowym.

Obrzędy[edytuj • edytuj kod]

Dzień Programisty jest jedynym dniem w roku w którym programiści wychodzą że swoich nor stanowisk. Przebierają się ze swojej zbroi w coś bardziej fikuśnego i wybierają się na wielką pielgrzymkę do Krzemowej Doliny. W tym czasie odbywają rytualne tańce i chóralnie śpiewają majestatyczne pieśni. Niektórych można przypaczać jak porozumiewają się z płcią przeciwną. Ale i tak reszta porozumiewa się dziwnym dialektem.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.