FotoŁowca 2022
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

Encyklopedia Zjawisk XXI wieku „Okiem”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Okiem w sensie dosłownym

Encyklopedia Zjawisk XXI wieku „Okiem” (Okiem, Encyklopedia „Okiem”) – encyklopedia nie będąca wiki (ponieważ wiki są nieoświecone). Prezentuje jedyny słuszny światopogląd (pozytywna nietolerancja, antysemityzm, nacjonalizm). Dzięki niej wiemy między innymi, że „fakt niedostrzegania satanizmu w metalu jest pierwszym dowodem na jego obecność”.

Misja[edytuj • edytuj kod]

Encyklopedia za cel postawiła sobie wykształcenie wśród młodzieży wszelakiej maści ksenofobii, braku tolerancji i nawyku gnojenia Żydów. Drugorzędnym celem jest uchronienie młodzieży przed rockiem, Harrym Potterem, antykoncepcją i wieloma innymi pożytecznymi zjawiskami XXI wieku, jako przed dziełami Szatana. Ks. Piotr Natanek udzielił im osobistego błogosławieństwa gen. Jezusa Chrystusa za szerzenie prawdziwych i jedynych słusznych treści w Internecie, który, jak sam twierdzi, jest darem Matki Bożej.

Krytyka[edytuj • edytuj kod]

Każdy może napisać e-mail, w którym powie, co mu się na stronie nie podoba. Jeśli komuś nie podoba się nietolerancja, fanatyzm religijny, wmawianie ludziom, iż papież jest nieomylny, podawanie fałszywych informacji celem potwierdzenia swoich pojechanych „naukowo udowodnionych prawd”, taki ktoś jest szybko odsyłany do diabła słowami: W poczcie z krytyką powtarzają się ciągle te same zarzuty. Zobacz więc czy Twój argument nie był już wcześniej użyty. Jeśli napiszesz to samo, po prostu nie odpowiemy.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: