Forum:Duperele

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 255 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Krótko i na temat.

Mam pomysł, aby rozpoczęła się sprzedaż różnych dupereli związanych z Nonsensopedią. Propozycje znajdują się poniżej. Jeżeli chodzi o realizację, są dwie opcje: sprzedaż przez Alledrogo lub coś podobnego, bądź, najprawdopodobniej, uruchomienie własnego sklepu typu sklep.nonsa.pl. Istniałaby również możliwość kupna na konwentach. Jak sprzedaż, to i pieniądze. Wszystkie szłyby na konto Nonsensopedii, tzn. jeżeli kupisz duperele za 5 zł, zasilisz konto Nonsensopedii o 5 zł. Koszty wytworzenia byłyby pokrywane z kieszeni wolontariuszy. Zalety rozwiązania to: bliższe utożsamianie się z Nonsensopedią, reklama, pieniądze na serwer.

Zapraszam do dyskusji. 209po Radioactive.svg 21:10, 26 paź 2019 (CEST)

Propozycje przedmiotów[edytuj]

  • Koszulka z ziemniakiem. 209po Radioactive.svg 21:10, 26 paź 2019 (CEST)
  • Smycz z Gwoździem. 209po Radioactive.svg 21:10, 26 paź 2019 (CEST)
  • Figurka dzikiego słonia z serem zamiast głowy. 209po Radioactive.svg 21:10, 26 paź 2019 (CEST)

Dyskusja[edytuj]

Yyy, a może zanim zaczniesz coś takiego proponować spytasz o zdanie człowieka odpowiedzialnego za finanse? Choćby poprosisz o opinię?

Moją odpowiedzią na powyższe jest zdecydowane nie, nie zamierzam zajmować się prowadzeniem sklepiku, odprowadzaniem od tego podatku i wystawianiem faktur VAT z moim nazwiskiem.

Koszty wytworzenia byłyby pokrywane z kieszeni wolontariuszy – to se płać za to sam.

Nnnie wiem, chciałem się wdać w głębszą polemikę, ale to jest tak bez sensu, że naprawdę mi się nie chce. Następnym razem serio zasięgnij języka. Choćby jedno krótkie pytanie. Ostrzyciel | Dyskusja 21:31, 26 paź 2019 (CEST)

A, dobra, najważniejsze. Po co. Pieniędzy na serwer nie brakuje i brakować nie będzie, jasno obiecałem, że będę go utrzymywał tak czy siak. Zrzuta jest całkowicie fakultatywna, bez niej też serwer będzie stał. Nie rozwiązuj problemów, których nie ma. Ostrzyciel | Dyskusja 21:34, 26 paź 2019 (CEST)

Zamykam wątek, chyba że jakiś admin postanowi tę decyzję zawetować. Ostrzyciel | Dyskusja 21:34, 26 paź 2019 (CEST)