Forum:Jak wprowadzić nowe święto do kalendarza świąt nietypowych?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 166 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

21 października Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu proklamowało nowe święto - Międzynarodowy Dzień Brafittingu. https://www.facebook.com/stowarzyszeniepolskiegobrafittingu/photos/a.742154109291317/1349297235243665/?type=3&theater Zostało ono ogłoszone na największych targach bieliźnianych w Polsce - Salonie Bielizny w Łodzi 2019. Chciałam dodać to święto do kalendarz świąt nietypowych w Nonsopedii, bo nawet nie wypada żeby kalendarz tu był nie kompletny, ale nigdzie nie widzę przycisku EDYTUJ albo coś w tym stylu. czy może mnie ktoś uświadomić jak to zrobić, albo sam dodać to święto? — Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Barbara (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Podbijam, zacne święto, niech jakiś admin to doda. Od siebie polecę tylko, że mój wewnętrzny purysta językowy czuje wewnętrzny opór przed słowem „braffiting”. Jak będzie po polsku sztuka układania kompozycji z kobiecych piersi i materiału? Biustystyka (bo chyba nie cycomierstwo)? Amoniak (dyskusja) 21:55, 23 sty 2020 (CET)
Dobre pytanie, ale niestety nie przychodzi mi na razie żadna wdzięczna nazwa do głowy, więc na razie będzie brafitting. Grzesiekdasys ryśtyś. 22:04, 23 sty 2020 (CET)
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na to święto. Artykuł jest zabezpieczony przed edycją niezarejestrowanych i nowych użytkowników ze względu na liczne wandalizmy, ale dodamy święto do kalendarza, tym bardziej, że jest dobrze udokumentowane. Pozdrawiam, Grzesiekdasys ryśtyś. 22:04, 23 sty 2020 (CET)