Gwałt

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Szef.gif TWÓJ TATULO PATRZY!

Ojczulcio widzi, że świntuszysz przed komputerkiem! Zamknij przeglądarkę, zapnij rozporek i rączki na biurko!

Honorowy patronat nad akcją obejmuje Ciocia Dobra RADA


Narzędzie gwałtu noszę przy sobie.

Poseł Andrzej Kern

Zawsze się troszeczkę gwałci.

Janusz Korwin-Mikke
Typowy gwałt

Gwałt – w społeczeństwach rozwiniętych jest to forma rozrywki, zarezerwowana najczęściej dla przedstawicieli płci brzydszej. Polega na przymuszaniu kobiet do współżycia w zamian za dżinsy za nic[1].

Rodzaje gwałtu[edytuj • edytuj kod]

  • Tradycyjny – polega na pobiciu ofiary tak, aby przestała się opierać. Ceniona ze względu na prostotę, nielubiana z uwagi na łatwość wykrycia. Dlatego też stosowana jest najczęściej w środku nocy na odludziu. Gdy takowa sytuacja jest z różnych powodów nieosiągalna, można wykorzystać piwnicę.
  • Nowoczesny – tutaj zamiast brutalnej przemocy stosujemy tzw. pigułkę gwałtu, która sprawia, że ofiara sama traci świadomość. W wypadku braku dostępu do pigułek stosowane jest upijanie ofiary do nieprzytomności przy użyciu piwa lub innego alkoholu. Ta metoda jest nielubiana ze względu na wysokie koszty. W dodatku, aby utrudnić znalezienie ojca nowego szczęścia stosowana jest tylko w klubach bądź innych zgromadzeniach ludności, jak na przykład koncertach.
  • Homoseksualny – polega na gwałceniu osoby tej samej płci. Najczęściej polega na zaczajeniu się w windzie lub innej dziurze, z której ofierze ciężko uciec. Kiedyś były to na przykład Toi-Toie na placu Trzech Krzyży w Warszawie czy berlińskich dworcach, w których zamki miały tendencje do zatrzaskiwania się. Na dodatek należy nadmienić, że często kończy się wpierdolem dla gwałciciela, jeśli ofiara będzie nieodpowiednia.
  • Więzienny – zdaniem niektórych to samo, co wyżej z tym, że gwałciciele są najczęściej łysi i jest ich kilku. Zdaniem profesorów zajmujących się więziennictwem, zachowania te są wymuszone i gdyby zapewnić więźniom darmowe dziwki nie dochodziłoby do nich. Tak kończą zboczeńcy.
  • Pedofilski – polega na obiecywaniu dzieciom cukierków w zamian za zabawę z wężem.
  • Kazirodczy – najczęściej również polega na zabawie z dziećmi, jednakowoż opiera się na ukryciu świeżo narodzonego potomstwa w piwnicy i używaniu go wedle uznania.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Aczkolwiek nie zawsze są to kobiety – przyp. Robert Biedroń