Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

Mama Stiflera

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Jeanine Stifler)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
„Jest pani pociągająca...”

Taka wspaniała kobieta urodziła takiego mutanta.

Jim o mamie Stiflera

Moja mama jest święta!

Stifler o swojej mamie

Stiflerowa to niezła laska.

Bliżej nieznany pan policjant o mamie Stiflera

Mama Stiflera (właść. Jeanine Stifler) – matka Stevena „Stifmeistera” Stiflera, kochanka Paula Fincha a przede wszystkim mamuśka, którą chciałbyś przelecieć[1]. Mama Stiflera często pojawia się przy akompaniamencie swingującego big bandu. Jeśli dobrze się ją zbajeruje to obok pojawią się Paul Simon i Art Garfunkel, którzy zaczną śpiewać, swój wielki folk rockowy hit sprzed 40 lat. Cały jej urok sprowadza się do naturalności - do tego, że nie pakuje do ust i piersi żywicy silikonowej.

Największa tajemnica związana z mamą Stiflera to to kim jest ojciec Stiflera. Kto Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment dysponuje spermą o takiej jakości aby z takiej kobiety narodził się taki syn?

Życiorys[edytuj • edytuj kod]

Trudno określić kiedy urodziła się mama Stiflera[2] ale pewnie zbliża się do pięćdziesiątki. Miała męża, z którym się rozwiodła a przy rozwodzie otrzymała ogromny dom, który świetnie nadaje się na libacje alkoholowe albo orgie seksualne. Jej syn, często urządzał tam imprezy aż do momentu kiedy jedną z nich rozgoniła policja. Mama Stiflera godziła się na jedną wielką burdę bo nie miała wyjścia - kiedy Steve robił rzeczy na jakie nie pozwala praktykujący chrześcijanin ona kitrała się w pokoju z barkiem i stołem bilardowym. Każdy kto zignorował napis Please Keep Out nie był po spotkaniu z nią już tym samym człowiekiem...

Upodobania[edytuj • edytuj kod]

Mama Stiflera lubi 18-letnią single malt[3]. Praktykuje ona tantrę dzięki czemu cała erotyczna sesja zamienia się w jeden wielki orgazm, który można podtrzymać za pomocą medytacji. Jeździ Mercedesem C215. Nie przepada za ślubami i weselami co nie przeszkadza pojawiać się gdzieś w okolicy. Chyba jej jedyną wadą jest nałóg palenia papierosów[4] ale dopóki przewlekła obturacyjna choroba płuc nie spowoduje niewydolności oddechowej w czasie orgazmu to nikt się tym nie przejmuje.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. A może nawet chciałabyś...
  2. Bo kobiet o wiek się nie pyta
  3. W ogóle lubi wszystko co ma 18 lat lub w okolicach tego wieku.
  4. Co to za nałóg? Pale 50 lat i nic mi nie jest! Hitler był przeciwnikiem palenia. Też jesteś nazistą?! - nałogowy palacz