Lesbijka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył

Robert Węgrzyn, były poseł PO

Spoko, potrafię zaspokoić nawet dwie lesbijki naraz

Pułkownik Wieniawa o swoich magicznych mocach seksualnych

Lesbijka, Lesba, Penisosceptyczka, Gejka[1] – mieszkanka greckiej wyspy Lesbos (na Morzu eGEJskim). Niegdyś w Grecji sformułowanie Ty lesbijko miało charakter komplementu. Niestety w XX wieku nabrało pejoratywnego znaczenia i obecnie słowo to stosowane jest głównie w wyzwiskach na poziomie szkoły podstawowej. Jest to także określenie orientacji seksualnej. Typowa lesbijka jest doświadczoną seksualnie dziewicą.

Lesbijka jest to forma życia, która uświadomiła sobie, że faceci są beznadziejnymi i brzydkimi idiotami, dlatego wybiera kogoś na swoim poziomie piękna i inteligencji (również emocjonalnej). Lesbijki dzielą się na kilka grup:

  • Lesbijka alternatywka – osobnik posiadający kolorowe włosy, piercing bądź ubierający się w sposób ogólnie alternatywny. Występuje głównie na tiktoku i w liceach plastycznych. Przeważnie top.
  • Lesbijka Wieścore – osobnik chcący zamieszkać w środku lasu, wychować krowę i kota ze swoją żoną. Przeważnie ruda, bottom.
  • Lesbijka hybrydowa – najtrudniejsza do wychwycenia lesbijka, opanowała ona do perfekcji sztukę kamuflażu. Każdy Kuba lub Norbert dostał kiedyś od niej kosza, najczęściej odpędzony kłamstwem o byciu posiadanym przez potężniejszego samca od nich samych. Udaje że jest hetero.

Są też przypadki, w których to lesbijki podniecają facetów.

Ciekawostki:

Lesbijki zazwyczaj zbierają się w większe grupy, najczęściej w celu prześladowania heterosów wierszykami „Nie dziel przez zero bo będziesz hetero” lub „heterusy to lamusy”. Podczas owych spotkań słuchają „Girl in red” i energetyzują się ametystem. Często rzucają również klątwy na Krzysia Bosaka lub innego Korwina, starając się przełamać silną barierę ochronną modlitw starych babć.

Jeżeli kiedykolwiek wyszukiwałaś w Google "czy jestem lesbą?", najprawdopodobniej nią jesteś.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. nie mylić z gejszą


Crystal Clear app Login Manager.svg To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.