FotoŁowca 2021
Zostały już tylko 2 dni do końca FotoŁowcy 2021! To ostatnia szansa by wrzucić zabawne zdjęcie i zdobyć tytuł FotoŁowcy 2021!

Beata Kozidrak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Beata Kozidrak (ur. 4 maja 1960 w Lublinie) – polska piosenkarka, wokalistka Bajmu. Beata kocha wszystkich lub prawie wszystkich. Prawie, bo według niej jesteś zerem[1]. Obrażenie się na ciebie wynika z tego, że nie pomogłeś jej, gdy zadała ci pytanie Co mi panie dasz?. Warto zaznaczyć, że posiada największy na świecie zbiór opatentowanych uśmiechów na różne okazje. Uwielbia swoje bardzo stylowe oraz jakże mroczne białe kozaczki. Miłość do swoich butów wyznała w piosence „Biała armia”. W 1983 roku romansowała z pewnym Józkiem, któremu nie mogła darować pewnej nocy.

Koncerty[edytuj • edytuj kod]

Beata występuje na scenie jedynie wtedy, gdy organizatorzy zagwarantują jej olbrzymi wiatrak ustawiony w sposób niewidoczny dla widowni, bo bez powiewającego płaszcza i powiewających włosów nie ma mowy o dobrym show. Pełna moc wiatraków jest uruchamiana w momencie, gdy Beata śpiewa Jesteś żaglem, szalonym wiatrem. Występy Beaty uchodzą za najdroższe koncerty w polskim show-biznesie. Kozidrak za każdy koncert domaga się co najmniej 50 tys. złotych. Organizatorzy koncertów często przystają na tę kwotę, pod warunkiem, że będą mogli potrącić z kwoty koszt stłuczonych kieliszków, które nie wytrzymają jej bardzo wysokiego głosu.

Drifty w 2021 roku[edytuj • edytuj kod]

1 września 2021 roku policja na Mokotowie zatrzymała Beatę Kozdirak, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Zatrzymana powiedziała, że to tylko małp(k)a i ja. Według ustaleń śledczych jechała od krawężnika do krawężnika, omijając co chwilę pojawiającą się białą armię lub innych myszek. Wydarzenie oburzyło polski świat celebrytów. Maciej Maleńczuk z dumą podkreślił, że on od czterdziestu lat ma dwa promile krwi w alkoholu, ale na tyle rozsądku, by nie siadać pod wpływem za kierownicę, gdzie zataczałbym krąg między szklanki brzegiem a dnem. Teraz wokalistce została modlitwa o złoty deszcz pieniędzy na zapłacenie mandatu drogowego.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Odkryła, że nie ma wody na pustyni.
  • Gdy ktoś zapytał się Beaty, jak powstają jej teksty, to ona zakurwiła z laczka i poprawiła z kopyta powiedziała, że wpadają jej pomysły, gdy siedzi i siedzi, myśli i myśli.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Białym żołnierzem. Nosisz spodnie, więc walcz…