John Lennon

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Lennon w całej swej okazałości

Nagrałeś tylko „Yesterday”, Ty cCenzura2.svgu!

Lennon o koledze z zespołu

John Lennon (ur. 9 października 1940 w Liverpoolu, zm. 8 grudnia 1980 w Nowym Jorku) – znany i lubiany pacyfista, hippis, rewolucjonista, Żuk, Liverpoolczyk, gitarzysta, karykaturzysta, mors, i Bóg wie co jeszcze. Ożenił się z obojnakiem, bo niby Yoko, ale jednak Ono.

Charakterystyka[edytuj • edytuj kod]

John Lennon znany był z tego, że potrafił wytrzymać tydzień w łóżku bez jedzenia, picia i seksu. Charakteryzował go nos, którym wpychał się tam gdzie nie powinien, oraz okulary, które nosił dla szpanu i nie tylko[1]. Miał gorący romans z Paulem McCartneyem, alias Morsem. Wiele osób porównuje go do Jezusa Chrystusa, ale są to niegodni bluźniercy, którzy powinni smażyć się na dnie piekieł. Został zabity przez płatnego zabójcę Agenta 47.

Kariera muzyczna[edytuj • edytuj kod]

Jednym z większych osiągnięć w zawrotnej karierze Lennona była jego śmierć, która przyniosła mu najwięcej fanów. Nagrał jedynie „All You Need Is Love” po czym jego kariera stoczyła się na poziom „Yellow Submarine”, w której mieszkał. Jak to hipis, nagrywał hipisowskie piosenki. Tak powstało „Imagine”. W teledysku widzimy jakąś Chinkę, ale nie wiadomo kto to.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. W przeciwieństwie do Steviego bez jąder


P vip.svg To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.

Crystal Clear app knotify.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny muzyki. Jeśli wytrzymasz 10 minut w słuchawkach – rozbuduj go.