Katarzyna Cichopek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Kasia Cichopek)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kasia i jej antenki własnego projektu

Katarzyna Cichopek (ur. 7 października 1982 w Warszawie) – polska aktorka bez propozycji filmowych i prezenterka telewizyjna. Przeciętna do bólu, lecz imająca się wielu zawodów. Oprócz bycia aktorką i prezenterką jest również piosenkarką, tancerką, pisarką, ponoć nawet cyrkowcem. Nie traci czasu na bezsensowne pogłębianie swojej wiedzy w dziedzinie psychologii, mimo iż jest to jedyny zawód, do którego (dla odmiany) ma kwalifikacje (gorzej z samą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w tym zakresie). Szykuje się do otrzymania w przyszłości Oskara ze względu na grę aktorską na miarę Krystyny Jandy. Talent jej możemy podziwiać regularnie i do obrzydzenia w serialu „M jak miłość”, który to zapewnia jej stały dochód i ubezpieczenie. Okrzyknięta przez siebie samą sexy mamą. Swój sukces zawdzięcza wykrzywianiu twarzy w grymas zwany „Uśmiech numer 27”. Zwana pieszczotliwie farbowaną Barbie lub Pyzą, zdobyła serca widzów Polsatu i TVP2, a jeden z jej fanów oświadczył się jej podczas pobytu w tym samym hotelu[1].

Krążą pogłoski, że Telewizja Trwam pragnie wynająć ją jako prezenterkę w prognozie pogody, ale Kasia wolała prowadzić wraz z Krzysztofem Ibiszem program Jak oni śpiewają, gdyż pała do niego (Ibisza, nie programu) ogromną sympatią i pragnie założyć z nim rodzinę. Jest też kobietą inteligentną, co często podkreślają jej fani na stronach internetowych takich jak www.zabij-kasie-cichopek.com. Dziś niestety na bezrobociu.

Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Kasia jest w ciąży. W tej sprawie CBA przesłuchało już podobno braci Mroczków, a IPN postanowił wydać książkę pt. „Kasia Cichopek, a Służba Bezpieczeństwa – fakty i mity”.

Kasia cierpi na rzadką dolegliwość zwaną fachowo „efektem zająca”, co wyszło na jaw podczas programu Tomasza Lisa. Kasia znajduje się obecnie pod obserwacją lekarzy, którzy pilnują, żeby nie gdzieś nie pokicała.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat:


P vip.svg To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.

Przypisy

  1. Aktorka oświadczyn nie przyjęła, ale pierścionek owszem.