M jak miłość

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M jak miłość, wiele imion maaaaa…[1]

M jak miłość (ang. Name of love) – serial emitowany w TVP2 od 2000 roku. Parodia serialu „D jak dekiel”. Niezwykle skomplikowana psychologicznie fabuła opiewa dzieje prastarej rodziny Mostowiaków i ich krzywe perypetie. Produkcja od początku cieszy się dużym powodzeniem, co męczy już powoli aktorów grających w serialu, gdyż jedyne przerwy przewidziane są na uroczystość rozdania „Telekamer”.

Główni bohaterowie[edytuj • edytuj kod]

 • Lucjan „Lucek” Mostowiak – senior rodu. Mąż Basi, koneser[2] nalewek własnej roboty. Jego hobby to gra w szachy i oglądanie filmów niskobudżetowych z Włodkiem. Typowy offowiec. Jako jedyny na świecie potrafi szachować królem. W stodole trzyma owieczki, które odwiedza w celach niecnych oraz T-34, tak „na wszelki wypadek” jak sam mówi.
 • Barbara Mostowiak – pierwsza dama w Grabinie. Wzór cnót i świętości… a jednak ma nieślubną córkę z Zenonem Łagodą. Wydaje się jej, że wszyscy uważają jej rodzinę za wzorową, pomimo, że jej córka porzuciła własne dzieci by dawać na prawo i lewo ciężko pracować w USA. Znana z wydawania dziwnych odgłosów podczas przyjazdów kogoś z rodziny. Dobroć Lucka uratowała ją przed samotnym wychowywaniem Maryśki. Matka-Polka, jej imieniem nazwano szpital w Łodzi oraz jego odłamki. Interesuje się i wtrąca w życie swoich dzieci, wnucząt, męża i kto wie kogo jeszcze. Swoich gości zachęca do napicia się „kwaśnego mleka prosto od krowy” albo wmusza w nich obiad. Podobnie jak Bożena Dykiel co tydzień odwiedza stomatologa. Ma dziesięcioro wnucząt, w tym troje adoptowanych. Niedawno liczba ta skoczyła niemal do jedenastu, jednak nosząca dziecię Gośka poroniła. Ma ponadto troje prawnucząt (w tym przyszywana Basia) plus jednego w drodze. Bardzo prawdopodobne, że będzie miała praprawnuki za życia.
 • Maria Mostowiak, primo voto Zduńska, secundo voto Rogowska – owoc namiętnego romansu Baśki i Zenka. Jej pierwszym mężem był Krzysztof Zduński, który skrzywdził ją w najgorszy sposób – zapłodnił, czego wynikiem były narodziny bliźniaków Piotra i Pawła (zła najgorszego). Po śmierci Krzysztofa hajtnęła się z doktorem medycyny Arturem Rogowskim, z którym ma córkę Barbarę. Dziecku nadano imię na cześć babci Basi która niczym Power Rangers, Spiderman i Batman razem wzięci uratowała ją z rąk psychopaty Radosza.
 • Marta Mostowiak – bardzo podobna do znanej aktorki filmowej i teatralnej Dominiki Ostałowskiej. Matka Łukasza i Ani, sędzina. Zaręczyła się z mecenasem Andrzejem, jej syn trochę zrzędzi, dlatego czasem Temida go knebluje. Przeżyła śmierć byłego męża Norberta, który poszedł zwiedzać inny świat, niekoniecznie ten z prozy Herlinga-Grudzińskiego. Wcześniej jeszcze zaliczyła krótkie małżeństwo z Jackiem Mileckim, kolegą po fachu Andrzejka Budzyńskiego które rozCenzura2.svgło się za sprawą słabości do wizyt w kasynie i do innych kobiet. Od dłuższego czasu zawsze zmęczona, nieumalowana i rozczochrana. Terroryzuje regularnie Andrzejka, prosząc o herbatkę, ponieważ jest zbyt zmęczona, by się nakarmić.

Zbiór mężów:

 • Jacek Milecki;
 • Norbert Wojciechowski;
 • Andrzej Budzyński.
Ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę: młody, przystojny, gładki jak pupcia niemowlaka, przebierający w kobietach jak w jabłkach. Na bazarze zwrócił uwagę na starą, niezbyt urodziwą, owocowo pomarszczoną, a co nad wyraz ważne dzieciatą kobietę. Ładny, ale… na pewno jest jakieś „ale”.

Podzbiór kochanków:

 • Rafał Lubomski;
 • Szymon Gajewski;
 • Andrzej Budzyński.

Małgorzata Chodakowska (Mostowiak) – wielokrotna żona i kochanka, matka Wojciecha. Faceci jakoś jej się nie trzymają. Ostatnio przefarbowała się na blond i myśli, że jest fajna. Zwiała do USA z Michałem gdzie ten zmajstrował jej zapłodnienie. Pomimo tego, że Michał już nie żyje, ta nadal chędoży się w Stanach, nie wiadomo z kim i nie wiadomo gdzie. Cała jej rodzina popiera jej n-tego męża Tomka, który obecnie obraca byłą gosposie Gosi. Wyparła się jej cała rodzina, a szczególnie matka Barbara, która chcąc dbać o wizerunek rodziny Mostowiaków, przestała się do niej przyznawać. Można ją spotkać w wielu centrach handlowych w Szikago. Co ciekawe Joanna Koroniewska, czyli właśnie Gosia, po ukończeniu szkoły filmowej zagrała tylko w dwóch filmach, z czego jednym był epizod, gdzie dublowała pośladki Krystyny Jandy, drugiego nie pamiętają nawet jej najzagorzalsi fani.

Mężowie:

 • Michał Łagoda;
 • Stefan Moller;
 • Tomasz Chodakowski.

Kochankowie:

 • Konrad Badecki;
 • Zbigniew Napiórkowski;
 • Marcin Sadowski.

Inni główni bohaterowie[edytuj • edytuj kod]

Serialowy policjant
NonNews
Zobacz w NonNews temat:
 • Marek Mostowiak – mąż Hanki Mostowiak. Notoryczny zdrajca i ochlajtus. W każdym odcinku (aż do 862) przeprasza Hankę za to, co robi. Wcześniej pijak i nałogowy ruchacz, który namawia nieletnich do „jarania dżojntów”, teraz wydaje mu się, że wszystkie rozumy pozjadał i usiłuje być wzorową matką polką, jak jego matka, która swoje za młodu robiła, a potem wciskała wszystkim, że jest dziewicą, będąc w ciąży. Nie jest w stanie upilnować swojej dziatwy, tym bardziej, że przygarnął jedynaka swojej konkubiny Ewki, prywatnie chłopaka kolegę Mateuszka. Jak widzi jakiegoś chłopaka przy Natalce albo Uli natychmiast podciąga rękawy, dlatego, że chciałby lepszego męża dla Mateusza swoich nieznośnych córeczek. Spłodził jedno dziecko po czym w niewyjaśniony sposób zimpotenciał, dlatego kolejną dwójkę adoptowali. Ciągle w „wyjazdach” oraz na spotkaniach z Łukasikiem. Ambitny, zaradny, zawsze z kobietą. Niekwestionowany wiejski wizjoner. Po śmierci Hanki chodzi struty i nie widzi dzieci. Doprowadza widzów do łez, nawet kiedy uśmiechnięty tańczy w Tańcu z gwiazdami. Poślubił Ewę, swoją koleżankę z dzieciństwa.
 • Ewa Mostowiak – ruda brzydota, żona tego wyżej. Miała umrzeć na białaczkę, ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie i postanowiła nie zejść z tego świata. Matka Antka, nowego gówniarza grabińskiego.
 • Piotrek Zduński – syn Marysi i Krzysztofa. Ten młodszy o 5 minut. Ożenił się z Kingą Filarską (czyli TW Kinia), z którą ma córkę Magdalenę vel Lenkę. Wesele nowożeńców odbyło się w mieszkaniu rodziców Pawła (bez ich zgody), i zostało uczczone resztką ciasta, ukradzionego mamie Pawła. Pantoflarz i wybitny barman. Ma słabą głowę. Pewny kandydat Polski do statuetki „Złotej Maliny” w przyszłości.
 • Paweł Zduński – ma wyjątkowy dar pakowania się w kłopoty, zwłaszcza, jeśli chodzi o kobiety. Menedżer OAZY i niedoszły nosiciel HIV. Jego drewniany akcent, wysilony uśmiech i głupkowata powierzchowność czynią go klasycznym przedstawicielem nowej fali aktorów. Jeżeli brat nie będzie w stanie odebrać „Złotej Maliny”, odbierze ją w zastępstwie lub dostanie nagrodę ad-hoc.

Jego dziewczyny:

 • Teresa Makowska – dużo starsza, dzieciata, mężatka, ze szczecińskiego blokowiska. Przez nią się biedny chłopak załamał i popełnił prawie samobójstwo.
 • Madzia Marszałek – prawdziwa miłość Pawła, jednak rozstał się z nią po jej „białym małżeństwie” z Rosjaninem Ivanem Delfinem. Systematycznie powracali jednak do siebie, wykazując tym samym typowy dla bohaterów seriali brak zdecydowania. Ostatnio wróciła do Pawła Polski, by dostarczyć rozwodnikowi Pawłowi rozmaitych atrakcji, m.in.: chodzenie w samym ręczniku, kąpanie się nago czy niegrzeczne zabawy w lesie. Od 10 lat jest sama, mimo to, ciągle opowiada swojej psiapsiule Kindze o jej dzikim życiu erotycznym, którego nie ma.
 • Ania – Pierwsza znajomość miłość Pawła. Ich związek nie trwał długo.
 • Sylwia – barmanka w OAZIE. Trzymała go na smyczy, zaszła z nim w ciążę, następnie wyjechała, a Paweł znów chciał być z Madzią.
 • Mirka – szefowa Kingi. Psychopatyczna fanka Yorków, ich związek opierał się niemal wyłącznie na seksie. Poza tym w łóżku prześcigali się w cytatach z Kierkegaarda oraz Sartre'a. Niestety Paweł zaczął ewoluować w stronę Koła Wiedeńskiego i nic dziwnego, że strudzona Mirka na antydepresantach miała go dość.
 • Majka Chojnacka – przybity Paweł spędził z nią noc. Był zawiedziony, gdy odkrył, że ona była dziewicą. Paweł był z nią dłuższą chwilę i zamierzał się hajtnąć, by nie rozsiewać więcej wirusa HIV , ale ona uciekła z matką.
 • Aleksandra Malinowska – wyrwała się z rąk oprawców. Oczywiście uratował ją Paweł. Dawał jej nadzieję na miłość, on mu wierzy i go kocha. Bywa zazdrosna. Paweł, uważając się za dorosłego pana, często wypomina jej wiek, nazywając ją małolatą.
 • Izabela – Mężatka poszukująca przygód. Wróg namber łan Madzi. Szefowa Pawła, rozkazuje, gdy nieskutecznie, krzyczy i rzuca talerzami w knajpie „Za rogiem”. Wyśmiała i skompromitowała babcię Pawła, myśląc, że to doskonała gra wstępna, która rozbudzi w Pawle namiętność. Lubi rozbierać się przed Pawłem.

Jego eks żona i żona obecna:

 • Joanna Liberadzka/Zduńska – weterynarka, na którą wywalił się na lodowisku i tak już zostało. Wcześniej wolała starszych facetów, którzy płacili za mieszkanie jej mamuśki. Na początku wydawała się idealną kandydatką na żonę, jednak gdy Paweł kupił mieszkanie i ją do niego wpuścił, odkryła swoje prawdziwe oblicze. Nie mają ślubu kościelnego!!! Rozwiodła się z Pawłem myśląc, że zabierze mu mieszkanie, jednak została na lodzie bez sponsora. Jej matka musi wyłudzać pieniądze, by ją utrzymać.
 • Alicja Zduńska – zwana Kwaśną Miną. Matka młodej Baśki, wciąż zmęczona i skacowana. Pracuje w sklepie z antynkami, do którego nikt nie uczęszcza. Twierdzi, że wspólne spanie ze sobą z mężem, a także biznes to niebezpieczeństwo.
 • Basia – sto pięćdziesiąta ósma i jeszcze jedna Barbara w tym serialu. Jej wątek zaczął się na tym, że przyczepiła się do Pawła niczym mucha do gówna. Potem zaś zeswatała go ze swoją matką i od tamtej pory ukochanego Pawełka nazywa swoim ojcem.
 • Łukasz Wojciechowski – czy jak go tam zowią. Syn sędziny (Marty M.). Wydawałoby się, że to grzeczny i poukładany chłopiec. Nie dajmy się zwieść pozorom, one często mylą, a szczególnie w tym przypadku. Łukaszek notorycznie okłamuję mamusię i resztę z familiady. Razem z dziewczyną wyjeżdża w inne miejsce, zamiast na obóz letni z innymi kolonistami. Mamusia, zahartowana porządkami w domu, znajduje w starej szafie prezerwatywy i robiąc z syna głupka myśli, iż nie wie on do czego one służą i jak się je stosuje. Spotyka się z dwiema dziewczynami, Gabrysią i Ewą i nie wie, którą ma wybrać przelecieć. Aresztowany przez policję za handlowanie marihuaną pod pobliskim przedszkolem.
 • Natalia Mostowiak – adoptowana córka Hanki i Mareczka. Kiedyś bardzo zamknięta w sobie, w ogóle się nie odzywała. Znana z tego, że bez makijażu wygląda źle, a z makijażem jeszcze gorzej. kiedyś robiła maseczkę, która jej nie wyszła i całą twarz miała w obrzydliwych pryszczach. Oczywiście, nie chciała nikomu się pokazywać. Wciąż się w kimś zakochuje, ostatnio obiektem jej zainteresowań był ksiądz i dyrektor szkoły. Uciekała z domu, już za młodych lat.Kochała się w niejakim Romku, poznanym przez internet. Zakochała się w Jarku, którego bije ojciec, jak i w przystojnym młodym policjancie. To właśnie dla niego nie chciała uczyć się w Wawie, tylko w liceum policyjnym, daleko od domu. Wraz z Ulą oczywiście. Ostatnio jej chłopakiem został Darek Maj, który zrobił jej dziecko i uciekł do Szwabów.
 • Ula Mostowiak – kolejna adoptowana córka Hanki i jej faceta. Ruda, marudna smarkula z piegami na twarzy. Do niedawna mieszkała z rodzicami, ale ze względu na ich absorbujące hobby odesłali ją do stu diabłów Mostowiaków. Nie umie pisać wypracowań i dziadziuś musi jej pomagać, bo nie da rady i dostanie jedynaczkę. Ach, co by to było! Dodajmy, że ostatnio grzeczna Ula chciała uciec z domu,(nie mogła dużej wytrzymać). Jednak jej mały, wścibski brat, podsłuchał jej rozmowę i nic z tego nie wyszło. Biegł za Ulą, potem za samochodem, którym odjechała. Po kilku minutach filmu wracają razem, tuląc się do siebie. W następnych odcinkach Ula wstąpiła do sekty, dla której kradła pieniądze rodzicom, dziadkom oraz Mateuszowi. Ostatnimi czasy skutecznie próbuje wcisnąć ciocię Anie swojemu ojcu do łóżka zeswatać swojego ojca i ciocię.
 • Mateusz Mostowiak – syn Hanki i Marka Mostowiaków. W przyszłości chciałby zostać materialistą. Jego bystry i analityczny umysł wciąż jednak pozostaje niedoceniony, ponieważ rodzice na każde wspomnienie o pieniądzach dostają spazmów z rozpaczy. Ma zawsze głupie pomysły. Wakacje lubi spędzać ze swoim chłopakiem przyjacielem Antkiem w krzakach w Grabinie. Bardzo przypomina Maślanę z Włatcuf móch, oczywiście oprócz tego, iż Mateuszek nie przeklina. Jeszcze.
 • Hanka Mostowiak – żona Marka Mostowiaka (w odcinku 862 wpada w kartony i ginie wskutek odniesionych urazów). Umie prowadzić ciągnik . Wychowana w domu dziecka, na początku chciała wrobić Mareczka w bobasa, jednak cudownie się zmieniła i odtąd stanowiła niedościgniony wzór cnót, a stylu ubioru zazdrościła jej każda szanująca się kobieta, zwłaszcza sędzia Marta M. z Warszawy. Wdała się, co prawda, w romans z przyjacielem z Domu Dziecka – Marcinem Polańskim, jednak Mareczek nie pozostał jej dłużny, wskakując do łóżka Grażynie. Przez wiele lat znała się z Waldemarem Jaroszym, który po pijaku odwoził jej rodziców i niechcący uderzył w drzewo. Pomimo tej tragedii Hanka nadal pomagała Jaroszemu tak bardzo, że on dla świętego spokoju upozorował własną śmierć i zostawił jej połowę majątku na odczepnego. Hanka zginęła w 862 odcinku serialu na skutek tragicznego zderzenia ze śmiercionośnymi kartonami. Zderzenie było spowodowanego chęcią uratowania małej dziewczynki na jezdni, która po wypadku nie przyszła dobić Hanki. Po śmierci Hanka zmartwychwstała i pojawiła się w programie HDw3D, w którym na oczach Mike'a Szymańskiego popełniła dwa razy samobójstwo – strzeliła sobie w głowę wkładając pistolet do jamy ustnej oraz wbiła sztylet pod mostek. O dziwo oba samobójstwa przeżyła. Po programie zaginęła, kiedy wychodząc ze studia zobaczyła górę kartonów. Zrozpaczony Marek próbował ją jeszcze znaleźć, ale ślad po niej zaginął.
 • Anna Gruszyńska – przyrodnia siostra Hanki. Załatwiła swojego męża, ale wyszła za dobre sprawowanie. Za pomocą Mostowiaków przeszła na dobrą drogę. Była z Hańcią podczas zderzenia ze śmiercionośnymi kartonami i po tym stała się na jakiś czas wrogiem numer jeden Baśki. Przekonała jednak do siebie starych, gdy obrzuciła książkami Michała Łagodę, który wtargnął im na chatę. Udawała ciążę, by przyciągnąć Mareczka. Kręci z Wernerem i prowadzi pensjonat. Biega za nią psychopatyczny zboczeniec, pracownik tegoż pensjonatu.
 • Andrzej Budzyński – mąż Martuni, której co rusz robi herbatkę. Zdradził ją z Agnieszką, z czego wyszła ciąża. Ruda jednak poroniła i sprawa się rypła. Według najnowszych ustaleń ma być śmiertelnie chory. Nikt jeszcze nie wie, co z tego wyjdzie.
 • Grażyna Łagoda (Raczyńska)piękna, przebojowa bizneswoman, dawna laska Marka. Postanowiła ponownie zapuścić na niego sidła, w tym celu wyszła za Michała Łagodę (byłego męża Małgosi Mostowiak), aby nie wzbudzać zbytnich podejrzeń. Kiedy wielomiesięczny romans przerwał Marek, postanowiła się pochlastać i zażyła garść tabletek – niestety pomyliła pudełka i wzięła Rutinoscorbin. Teraz knuje krwawą zemstę na niewiernym kochanku. Póki co przyciśnięta do muru przez Matkę-Polkę Barbarę Mostowiak stwierdziła, że romansu nie było – być może coś jej się poprzestawiało od tego Rutinoscorbinu?…
 • Marcin Chodakowski – bratanek Tomka i kolejny plejboj. Kręcił już z rudą Agnieszką, niejaką Weroniką, Janką, siostrą Janki (Eryką) oraz Kasią. Ta ostatnia zostawiła mu bachora. Dziecinny i kompletnie nieprzystosowany do życia.
 • Katarzyna Mularczyk – druga, zaraz po Hance, święta męczenniczka Grabiny. Do serialu przyprowadziła ją Marta, która chowała ją przed mafią. Od tamtego czasu zdarzyło się kilka napadów i inne przygody. Kręciła z Marcinem, byli nawet zaręczeni, ona w ciąży, jednak zmarła.
 • Władysław Władek Kisiel – najlepszy przyjaciel Lucka. Wiejski amant i casanova. Zarywa do Simony, matki Stefena, myśląc, że to ułatwi mu dostęp do niemieckich przetwórni dżemowych. Powiada się, że gdzieś koło odcinka 1000 Włodek zejdzie się z ukochaną. Mąż Zochy, której boi się jak ognia. Jego nałogi to: szachy, krowy i uciekanie przed Zochą. Od jakiegoś czasu nie pojawia się, zastąpiony swoją żoną. Ponoć kopnął w kalendarz w czasie partyjki szachów.
 • Zofia Kisielowa Kisiel – lokalny potentat. Przyjaciółka Barbary, postrach parafii i całej Grabiny. Pracuje jako ekspedientka, mimo to chciała już się dorwać do władzy. Nieprzenikniona i nieokiełznana.
 • Kinga Zduńskapiękna pani mgr psychologii. Pracuje w firmie Mirki. Kiedyś przez jakiś czas była ślepa jak krecik, ale oczywiście cudownie ozdrowiała. Jest żoną Piotra i córeczką bogatego pana Filarskiego. Jej matka zdradza ojca z panem Marszałkiem (ojcem Madzi), co nie przeszkadza jej być najlepszą przyjaciółką panny Marszałek. Jest uzależniona od Lenki i narzekania na Mirkę. W jednym z odcinków, zirytowana zachowaniem sąsiada, umazała się, rozwaliła swoje afro i urządziła rozróbę, by zaszantażować go. Zaczęła od słów Nie pamiętasz już, co mi zrobiłeś? Ty draniu!
 • Joanna Tarnowska – znana też pod pseudonimem Barbara Kurdej-Szatan. Blondynka, na którą napalona jest połowa męskich postaci (druga połowa jej nie zna). Wiecznie ucieka przed mafią i sektą z Juesej. Jej matką jest Solejukowa z Rancza. Jest tak wybitnie podobna do najmłodszej córki Mostowiaków, że kiedy Tomek Chodakowski przywiózł swoją nową zdobycz (ją) do Grabiny, myśleli, że jest ona Małgosią.
 • Wojtuś – dziecko Małgorzaty i Tomasza. Przyczepił się do tej wyżej i od tamtej pory wiecznie potrzebuje Aśi, żeby zrobić cokolwiek.
 • Mirka Kwiatkowska – podobna do Grażyny bizneswomen, która ma gdzieś tradycję. Złośliwa dyra Kingi, bardzo nią pomiata. Jest niezbyt piękna, ale ma kasę. Romansowała z Pawłem. Kinga się jej bardzo boi. Jednak kiedy czegoś chce, potrafi być bardzo miła i ma wtedy przerażający uśmiech. Jak przyjechał jakiś bogaty konserwatywny biznesmen z Kanady prosiła Kinię, by pożyczyła jej Lenkę i Piotrka. Raczej nie udaje się jej prowadzenie domu. Nie umie przewijać i gotować dzieci.
 • Simona Moller – stara Niemka, która nie dotrzymuje słowa. Jej motto to: „Moja noga więcej tu nie postanie”. Lucek nie lubi jej, bo ciągle próbuje sprowadzić Basię na złą drogę. Ona kochała się w miejscowym strażaku, natomiast ona była obiektem westchnień Kisiela.
 • Zosia – dziewczynka, którą po śmierci rodziców, nikt nie chciał się zająć. Przygarnęli ją obcy ludzie (czyt. Gosia i Tomek). Wszelkie urazy z dzieciństwa wywołały spustoszenie w jej głowie przez co w wieku 16 lat nadal zachowuje się jak pięciolatka.
 • Renia – toksyczna pani doktor z Gródka, koleżanka Marysi. Najpierw zostawił ją mąż, potem córka wstąpiła do sekty, następnie mąż znów wrócił, zrobił jej dziecko, następnie zostawił ponownie. Renia szukała miłośći, ale nikt jej nie chciał. W końcu musiała zadowolić się cieciem z przychodni – Stasiem. Obecnie nie występuje po tym jak Marysia wyemigrowała za chlebem do Norwegii.
 • Agnieszka – ostra, rudowłosa pani prokurator, która ze swoim zawodem nie ma nic wspólnego, siedzi tylko i płacze. Zakochana w Tomeczku, ale on jej nie chce. Lubi sypiać z gówniarzami oraz zaszła w ciąże z mężem siostry żony Tomka. Odwiedziła jednak, metaforycznie, Poronin, co się zbyt często zdarza w tym serialu. Kiedy Gosia zwiewa do Ameryki w końcu może być z super gliną Tomaszem Ch. Z okazji tej jednak nie korzysta, mimo tego, że dała nogę nawet sprzed ołtarza. Wiecznie ucieka od Tomeczka i do niego wraca. Skomplikowana i chora psychicznie.
 • Janka Dżejn Baford/Buford – wnuczka siostry Lucjana. Przybyła do Grabiny po to, by ograbić Mostowiaków, jednak zaprzyjaźniła się z Luckiem. Podczas ucieczki z Warszawy do Grabiny zgwałcona. Zabiła gwałciciela, jednak, najprawdopodobniej po wręczeniu łapówki, prokuratora umorzyła postępowanie. Pracowała w ambasadzie Juesej, jednak okazała się być skończoną idiotką i wyrzucili ją stamtąd na zbity ryj. Od jakiegoś czasu regularnie zarywa do Marcinka. Konkurowała już z własną siostrą oraz Kasią. Po wyjeździe tej pierwszej i śmierci tej drugiej dostała duże pole do popisu.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

 1. Telewizor lepiej teraz natychmiast zgaś!
 2. Niby to brzmi tak ładnie, ale my wiemy co się za tym kryje!