TVP Seriale

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

TVP Seriale – jeden z kilku kanałów będący własnością TVP spółki akcyjnej. Puszcza non-stop same powtórki powtórek powtórek różnych seriali.

Dostępność[edytuj • edytuj kod]

Kanał jest dostępny tylko poprzez talerz kuchenny satelitarny lub w płatnych usługach operatorów. Kanał można odbierać tylko w Polsce. Dostępność tego kanału za granicami Polski jest zerowa – niskie odległości między kablami bardzo wysokiego napięcia nie pozwalają na uruchomienie tego kanału. A nawet jeśli komukolwiek poza Polską uda się dostroić kable i telewizor, zobaczy tylko logo TVP z napisem Telewizja Polska pod spodem ulepione ze śniegu.

Oferta programowa[edytuj • edytuj kod]

Same powtórki puszczane po raz pierdyliardowy:

  • 07 zgłoś się – produkcja niespłacona do dziś, TVP próbuje odrobić swoje straty i spłacić kredyt puszczając po raz czort wie który na TVP Seriale;
  • Alternatywy 4 – po cenzurze z czasów PRL-u swobodnie puszczane[1]. Poradnik dla budowlańców, jak budować niskiej jakości mieszkania na wynajem, nie na własność;
  • Oficerowie – serial o niewiadomym przeznaczeniu i dziadowskiej fabule;
  • Zmiennicy – czyli poradnik dla post-PRL-owskich taksówkarzy, jak udekorować taksówkę na mistrzostwa taksówkarzy w Polsce, a później wystartować w trasę z Warszawki do Krakowa.
  • Reklama – najczęściej emitowany serial przedstawiający losy dzielnych Polaków walczących z niestrawnością.

Oglądalność[edytuj • edytuj kod]

Wbrew pozorom, TVP Seriale nie ma wysokich wyników oglądalności. Ponieważ na tym kanale nie jest puszczana żadna premiera, maksymalna liczba widzów wynosi w przybliżeniu 80. Kanał ten pierwotnie miał zapełnić lukę w pozostałych kanałach TVP, odniósł jednak marny skutek. Kanał jest umieszczony na pierwszych pozycjach u niektórych operatorów, chociaż i to też nie ratuje tego kanału przed niską oglądalnością.

Przypisy

  1. Nawet w kolorze!


Noia 64 apps knode.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny mediów i prasy. Jeśli podoba ci się Monika Olejnik – rozbuduj go.