TVP ABC

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Audycja jakich wiele w TVP
A oto i logo tego podłego kanału

TVP ABC – kanał telewizyjny sieci TVP przeznaczony dla dzieci i mający na celu wypranie ich mózgów tak, aby już nigdy nie zdecydowały się na inne telewizje (TVN, Polsat, Puls itp.). Pranie mózgów ma też na celu sprawienie, by ofiara zaczęła męczyć rodziców o wysłanie SMSa konkursowego za 4 złote.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Utworzenie kanału dziecięcego TVP zostało oficjalnie zapowiedziane w styczniu 2013. Wtedy wpadnięto na pomysł że to dzieci kiedyś będą mogły opłacać telewizje. Jednak, że leniwość ludzka nie zna granic, wystartował on dopiero za rok, 15 lutego o godzinie 6:55. Zapewne powodem tego zdarzenia było usunięcie „Dobranocki“.

Działanie[edytuj • edytuj kod]

Metoda kanału jest dziecinnie prosta: wraz z programami pozornie edukacyjnymi, wysyłany jest sygnał elektromagnetyczny wpływający na budowę mózgu dziecka. Stwierdzono, że osoby, które oglądały TVP ABC, zatraciły cały majątek na konkursy kanału TVP.

Skutki uboczne[edytuj • edytuj kod]

Wpływanie na fale mózgowe ma swoje efekty uboczne. U ponad 69,69% dzieci stwierdzono niedojeCenzura2.svgnie mózgowe (czyt. autyzm głupicowski albo autyzm ivonawowski, wersja dla dzieci) w zaawansowanym stopniu. Mimo to, kanał ten nie został zamknięty, gdyż uznano, że to nie jest nawet choroba.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]