FotoŁowca 2022
Zalegają ci w galerii telefonu zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Kosmodisk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Kosmodysk, którego „polecam wszystkim, bo mię bardzo pomóg. Nie odczuwam żadnych bóli”

Kosmodisk (również Kosmodysk) – jest to rewelacyjny przedmiot, który został rozpropagowany w Polsce dzięki TV Market. Dzięki temu urządzeniu wielu ludzi odnalazło swój prawdziwy sens życia, polepszyły się stany emocjonalne oraz duchowe naszych obywateli. Kosmodisk wyciągnął wielu ludzi z poważnych dołków i depresji, a przede wszystkim wyleczył bóle kręgosłupa. Od niedawna polecany przez obrońców praw zwierząt po wyznaniu, że „umożlywił mię spacery z moym psem Kajtkiem”. W roku 2000 sprawa Kosmodisku opanowała już cały kraj i inne pośrednie firmy również postanowiły wspomóc rozwój tego genialnego projektu. Z nieoficjalnych źródeł dowiadujemy się, że trwają prace nad nowym produktem – Kosmodisk Schoolbag, przeznaczonym dla obciążonych książkami pleców dzieci w wieku szkolnym.

Reklama[edytuj • edytuj kod]

Reklama Kosmodisku opiera się na zapętlonym zdaniu „polecam wszystkim cierpiącym na bóle kręgsłupa Kosmodysk, który mię bardzo pomóg[1]”.

Jedynie na początku słyszymy zdanie wprowadzające: „To był koszmar! Czułem się jak stary dziadek!” (mówione przez jakiegoś starego dziadka).

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Wymowa, jak najbardziej, oryginalna.