Leszek Bubel

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Leszek Bubel na libacji

Leszek Bubel (ur. 19 stycznia 1957 w Węgrowie) – polski gwiazdor jude polo, polityk, z zawodu złotnik, kandydat na prezydenta w latach 1995 i 2005, znany z antysemickich i rasistowskich wystąpień, kandydat na posła, a nawet senatora. Niestety liczba głosów, które uzyskał we wszystkich tych startach była tak niewielka, że aż niepoliczalna i liczona w ułamkach.

Życiorys[edytuj • edytuj kod]

Leszek Bubel urodził się w bliżej nieokreślonej wsi 19 stycznia 1957 roku. W roku 1977 dostał się na Uniwersytet Antysemicki, który ukończył z wyróżnieniem. Po ukończeniu UA, zajął się złotnictwem, czyli kradł złom i malował go na żółto. W ten sposób dorobił się milionów. Zaczął wydawać prasę antysemicką. Wydał kilka znanych gazet i czasopism. Średni nakład jego wszystkich gazet to 70 egzemplarzy. Nie ma takiej ceny, żeby pokryć koszty związane z wydrukiem i kolportażem i w związku z tym Leszek Bubel dopłaca do interesu pieniędzmi zarobionymi na złotnictwie.

Bubel Band[edytuj • edytuj kod]

Aby pokryć koszty druku czasopism, Leszek Bubel rozpoczął działalność muzyczną. Jego debiutancki przebój „Longinus Zerwimycka” sprawił, iż stał się idolem młodych nastolatek. Leszek Bubel wydał już sześć płyt, recenzuje je tylko prawica.net, dając Bublowi niezbędną przestrzeń medialną, a jego twórczości można posłuchać i obejrzeć na YouTube.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]