Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Michał Szpak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Michałowa Szpak – największa przyjaciółka Taylor Swift z Polski

Roszpunka

Hubert Urbański o Szpaku

Michał Szpakartystka artysta, który zadebiutował dzięki zaśpiewaniu w jakże bezkonkurencyjnym programie o śpiewaniu piosenki „Dziwny jest ten świat”[1], znany też z tego, że pokonał prawdopodobnie jedyną konkurentkę w głosowaniu i zajęła zajął 8[2]/3[3] miejsce w pewnym konkursie jako polska edycja gospodyniarza[4] również tego samego pewnego konkursu w 2016 roku.

Powód depresji[edytuj • edytuj kod]

Michał Szpak od tyłu wygląda niczym loszka 9/10 przez co powoduje powszechne zainteresowanie mężczyzn wokół. Jednak kiedy się odwróci, wszystkim rozszerzają się gały (i tu nie chodzi o to, że jest masakryczną deską), ponieważ okazuje się, że ta super laska, to jakiś transwestyta. Jest on powodem licznej depresji u mężczyzn, którzy ku uciesze feministek przez najbliższy miesiąc nie będą mogli patrzeć na krągłości kobiet od tyłu (zwłaszcza tych z ciemnymi, kręconymi włosami).

Stylówa[edytuj • edytuj kod]

Jego stylówa powala wszystkich dookoła, a Annie Grodzkiej staje na jego widok. Ubiera się w seksowne skórzane i półprzezroczyste leginsy[5], fantazyjne pióra albo skrzydła[6]. Nie szczędzi sobie różnych dodatków jak naszyjniki i bransolety, chodzi w koturnach, a na twarzy ma tyle makijażu, co statystyczna tapeciara. Swoimi kudłami pewnie froteruje podłogę w kuchni.

Życzenia urodzinowe[edytuj • edytuj kod]

Jego sława jeszcze bardziej się powiększyła, kiedy zaśpiewał swojej siostrze Marlenie w skąpej bokserce i czarnych majteczkach „aj łisz ju mor sex”[7], ruszając się przy tym niczym goryl podczas aktów godowych, a gdyby miał rurę, to pewnie wywijałby na niej lepiej niż niejedna tancerka go-go. Jęczał (bo śpiewem raczej nazwać to trudno) przy tym jak prostytutka zaciągając sylabę przy satisfekszjon i gibając się w rytmie cza-cza. Cóż, Szpak w ten sposób przyprawił o depresję jeszcze więcej osób w tym najwięcej kobiet o imieniu Marlena.

Taniec z gwiazdami[edytuj • edytuj kod]

Michał wystąpił w tym programie jako partner[8]Pauliny Biernat. Każdy kto wcześniej nie widział jego sprężystych ruchów, mógł teraz naoglądać się do woli, kiedy prowadził tango, czy też tańczył rumbę, ruszając energicznie swymi biodrami. Szastał on swoimi włosami lepiej niż gdyby zrobił to halny wiatr. Ostatecznie jego loki zasłoniły mu parkiet, pogubił się w krokach i zajął piąte miejsce w programie.

Rafalala bohaterem Szpaka[edytuj • edytuj kod]

Ktoś zamieścił pełne erotyzmu nagie fotki Szpaka na portalu randkowym dla gejów, mając płonną nadzieję, że rozebranym ciałem młodego wokalisty przyciągnie innych mężczyzn i narobi mu kłopotów. A tu klops. Biedny Michał doczekał się wsparcia (możliwe, że swojej nowej przyjaciółki) Rafalali, która intensywnie go broniła.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Przed Sylwestrem 2016 Wiadomości TVP pomyliły go z Haliną Mlynkovą[9].

Przypisy

  1. W sumie patrząc na niego można to samo stwierdzić
  2. Według „żirii”
  3. Według społeczeństwa głosującego
  4. Tak, istnieje takie słowo
  5. I jak tu nie dostać depresji?
  6. W końcu to szpak, c'nie?
  7. Skoro sam nie może, to chociaż innym życzy
  8. Zaspokajając ciekawość widzów, czy uprze się aby być partnerką
  9. Naprawdę: Facebook Mlynkovej