Portal randkowy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Nie musi być Twój, ważne, byś miał go na zdjęciu

Portal randkowy – pogranicze płaszczyzny erotyczno-ekonomicznej. Miejsce, w którym każdy – bez względu na wiek i poziom atrakcyjności – może zostać zawodowym modelem. Doskonały wehikuł czasu o właściwościach odmładzających – przeciętny użytkownik portalu jest średnio o 5 lat młodszy niż w rzeczywistości.

Skutki nadużywania[edytuj • edytuj kod]

Zbyt długie użytkowanie portalu randkowego niesie za sobą szereg następstw, np. podczas podróży autobusem użytkownik może mieć nieodparte wrażenie, że zna współpasażerów. Nie jest jednak w stanie określić, skąd wynika owa znajomość. Znane są również znacznie trudniejsze przypadki, kiedy to uczniowie rozpoznawali w użytkownikach swoje nauczycielki.

Sukces[edytuj • edytuj kod]

W przypadku pań osiągnięcie sukcesu na portalu randkowym nie jest zbyt trudne – wystarczy nieco makijażu, ewentualnie Photoshopa. W przypadku panów procedura zdobycia powodzenia na portalu jest nieco bardziej skomplikowana. Aby zanotować jak najwięcej wyświetleń swojego profilu należy podjąć następujące kroki:

  1. Znaleźć najlepszy samochód w swoim mieście i sfotografować się na jego tle (najpierw oczywiście należy uzyskać na to zgodę właściciela pojazdu).
  2. Rozciągnąć w Paincie swoją postać, ażeby wyglądała na kilkanaście centymetrów wyższą.
  3. Stworzyć dodatkowe konta, powstawiać na nie zdjęcia modelek i z nich przeglądać swój profil.
  4. Założyć kilkanaście kont bankowych (mogą być puste), a zdjęcia kart także wrzucić na profil.
  5. Wyciąć ze zdjęcia swoją postać, a następnie wkleić na pocztówkę z Hawajów i także umieścić.