Miley Cyrus

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Pokémony też nienawidzą Miley Cyrus
Przeciętna piosenka Miley
Piękna, różowa Miley koło instrumentów klawiszowych, na których nie umie grać
Google uważa, że Miley jest spokrewniona z Nonsensopedią

Miley Cyrus (znana również jako Milenka Cytrus, ur. 23 listopada 1992 w Disneylandzie) – aktorka i piosenkarka (od święta także gitarzystka) z Disney Channel. Na co dzień gra Hankę Montannę. Stwierdzeniem, że Radiohead to jej ulubiony zespół, zapewniła mu złą sławę na długie lata. Ma na nazwisko Cyrus, więc pewnie jest z cyrku. Uwielbia pokazywać jęzor i lizać młotki (Thor, musisz uważać).

Początki „kariery”[edytuj • edytuj kod]

Miley od dziecka marzyła o pracy w ZOO, bo Miley koffffcia zwierzątka. Gdy miała 10 lat, jej marzenie się spełniło. Pod opiekę dostała żółwie, ponieważ tylko one nie mogły przed nią uciec. Niczego nieświadome biedactwa spędzały dwanaście godzin w towarzystwie Miley, która z nimi rozmawiała, robiła sobie z nimi fotki i śpiewała. Dyrektor ogrodu nie miał już pieniędzy na kupowanie nowych żółwi, które umierały w męczarniach, więc powiedział Miley, że pięknie śpiewa, przez co dziewczyna uwierzyła w siebie i wybiegła z ZOO ogłaszając światu, że od dziś zajmuje się śpiewaniem. Świętowali pracownicy, dyrektor, a przede wszystkim szympansy z klatki obok.

Serial „Hannah Montana”[edytuj • edytuj kod]

Hej, Miley wita was! Już dać niezłego czadu czas!

Emisja pierwszego odcinka cieszyła się tak wielkim powodzeniem, że postanowiono nakręcić całego, długiego tasiemca. Na czym polega sukces serii „Hannah Montana”? Chodzi o to, że postacie w serialu są tak głupie, że nie widzą, iż dziewczynka w blond peruce to przebrana Miley. W życiu codziennym jest zwykłą laską, która chodzi do szkoły itepe. Kiedy natomiast zakłada perukę, staje się gwiazdą rocka, czyli pop rocka, a tak naprawdę popu. Jeśli chodzi o nagrody, to najczęściej dostaje buty za tworzenie muzyki country.

Film[edytuj • edytuj kod]

Zaczęto nagrywać film Hannah Montana. Gdy jego emisję rozpoczęto w kinach na całym świecie, Miley została ustawiona na całe życie. Już w tym momencie ma hajsu jak lodu dzięki sweetashnym dzieffczynkom, które bronią swojej ukochanej Miley w każdej sytuacji i chodzą na ten głupawy film do kin w każdej wolnej chwili. Przez to też odwaliło tej dziwnej dziewczynce i zaczęła promować pseudoseksapil na scenie. I o dziwo, zdobyła o połowę więcej fanów płci męskiej, ale także żeńskiej.

Czasy po Hanie Montanie[edytuj • edytuj kod]

Kiedy miejsce serialu „Hannah Montana” zastąpił serial z dziewczyną Biebera, patologicznej rodzinie Miley zaczęło brakować na chleb. Młoda gwiazda postanowiła zająć się „muzyką”. Tak więc, jej pierwszy singiel „Party in de jułesej” został ciepło przyjęty przez jej wierne Pokemony, które ciągle myślały, że to Hannah, tylko z brązowymi włosami. Album również okazał się niemałym sukcesem (gdzieś wtedy umarła muzyka), co sprawiło, że wytwórnię Disneja szlag trafił. Kilka dni później Miley nie miała czym zalać płatków śniadaniowych, więc wydała singiel „Kent Bi Tejmd”, który był promowany teledyskiem, w którym panna Cyrus grała sadomasochistycznego gołębia. Album o takiej samej nazwie powtórzył sukces poprzednika, co spowodowało, że Disney w napadzie furii wypieprzył Demi Lovato z ich firmy i sprawił, że zaczęła ćpać.

Początki choroby psychicznej[edytuj • edytuj kod]

W 2013 roku Miley, zainspirowana karierą takich sław takich jak Paris Hilton czy Kim Kardashian, postanowiła przejść na ciemną stronę mocy i nagrać album, który pokaże ją jako dojrzałą kobietę i prostytutkę zarazem. Tak więc poszła do ukraińskiego emigranta i fryzjera zarazem i ścięła sobie prawie wszystkie kudły. Niedługo potem potem wydała piosenkę „Łi Kent Stap”, która miała być bardziej hip hopową wersją jej samej. Niestety próba się nie powiodła, piosenkarka brzmi w niej jak gejowski Biber zarzynany piłą motorową. Jednak dzięki dużej ilości pozytywnych opinii o singlu, napisanych przez kamienie leżące na poboczach wiejskich dróg, piosenka zajęła miejsce drugie na liście przebojów Billboard Hot 100, w zajęciu pierwszej pozycji przeszkodziła jej w tym tylko piosenka „Blurred Lines” Robina Thicke. Najwyraźniej Miley nie ma żalu do niego, ponieważ wystąpili razem na gali MTV Video Music Awards, czyli muzycznej stajni Augiasza. „Piosenkarka” zaśpiewała tam swój nowy singiel, co chwilę ściągając różne części garderoby, aż została w samym żółtym bikini zrobionym z kondomów. Wtedy do akcji wkroczył Robin Thicke, próbował coś zaśpiewać, ale Miley co chwilę mu przeszkadzała, machając swoim tyłkiem przed jego nosem i „twerkując”, cokolwiek to znaczy. Właśnie wtedy Miley została najbardziej znienawidzoną gwiazdą na całej planecie.

Dalsze losy[edytuj • edytuj kod]

Z czasem dziwne wybryki Miley znudziły się wszystkim i 5 minut sławy panny Cyrus zaczęło dobiegać końca. By ratować podupadającą karierę nagrała płytę o enigmatycznym tytule "Miley Cyrus i Jej Zdechłe Zwierzaki", którą promowała singlem "Dooo It" i teledyskiem gdzie oblewała sobie twarz kiślem z brokatem, oraz "BB Talk" gdzie przebrała się za bobasa i powtarzała w kółko "fuck me so you stop baby talking", dlatego teledysk zdobył ogromną popularność wśród pedofili.

Zobacz także[edytuj • edytuj kod]