Szympans

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Kochany szympans-redaktor we własnej osobie
Nasz kochany szympans bierze się do roboty

Szympans – małpa, która na drodze do ewolucji straciła ogon. Są bardzo inteligentne, rezolutne i uzależnione od bananów. Ich główne zajęcia to zazwyczaj próba przetrwania na rodzimym kontynencie bądź małpie figle w zoo. Kuzyn każdego człowieka.

Historia naszego rezolutnego szympansa[edytuj • edytuj kod]

W pewnym zoo mieszkał szympans, który był bardziej inteligentny, rezolutny i wolał jeść ziemniaki. Wymykał się z klatki w nocy i wchodził do kafejki internetowej grać w pasjansa. Dzięki swojemu sprytowi zawsze udawało mu się wrócić do klatki niepostrzeżenie i na czas. Pewnego razu spotkał dziecko, które się użalało nad sobą, bo skasowali mu artykuł na Nonsie. Zaciekawiony szympans w kafejce internetowej wyszukał Nonsensopedię dzięki wyroczni. Przeczytał parę artykułów i stwierdził, że są one napisane źle. Ukradł więc ze sklepu laptopa, wymknął się do opuszczonej kamienicy, podpiął się do Neostrady sąsiada i poprawiał artykuły tak, by z najgorszych wyszły najlepsze. Potem pisał najlepsze artykuły, poprawiał literówki, naprawiał zwandalizowane artykuły etc.

W końcu biurokrata Nonsensopedii namierzył szympansa i zaoferował mu pracę w redakcji, dom i darmowe ziemniaki w zamian za założenie konta. Szympansa nie trzeba było dłużej prosić. Założył konto, dodawał grafiki itp. W końcu praca go zmęczyła, więc w czasie nieobecności szympansa wstawia się szablony.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Znany szympans


Crystal Clear app bug.svg To jest tylko zalążek artykułu o zwierzętach. Jeśli należysz do świata zwierząt – rozbuduj go.