Małpa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Małpa to zło, które czeka na Ciebie w szafie

Banany na prawo, reszta na lewo.

Małpa dokonująca selekcji owoców

Nie od tej małpy w czerwonym!

Lech Kaczyński o modzie małp

My również zaprzeczamy, jakoby ojciec byłego ministra edukacji pochodził od nas.

Małpy mają swój honor

Ty małpo!

Przedszkolak o swoim koledze
NonNews
Zobacz w NonNews tematy:

Małpa – włochate zwierzę z gatunku człekokształtnych. „Małpa” bywa też wyrażeniem często używanym przez dzieci w wieku 4-7 lat, dopóki nie poznają one bardziej obraźliwych słów.

Niektórzy naukowcy uważają, że człowiek pochodzi od małpy, co również może oznaczać, że Ewa w raju zgrzeszyła nie tylko z Adamem. Jednakowoż same małpy twierdzą, że jest dokładnie odwrotnie i to małpa pochodzi od człowieka. Przeciętny człekokształtny, spytany o tę delikatną kwestię, wymachując groźnie bananem, odpowiada: Jesteśmy najwyższą formą ziemskiej ewolucji!. Szczegółowe badania nadal trwają.

W Polsce małpy występują w adresach e-mailowych i w ogrodach zoologicznych. W mediach występuje małpa w czerwonym.

Uważa się, iż małpy są najinteligentniejszymi zwierzętami na Ziemi, z pominięciem człowieka, a już na pewno inteligentnych istot tego gatunku, co sprawia, że cały rodzaj małp plasuje się na trzecim miejscu, zaraz za Einsteinem i Pitagorasem.

Małpa, która zaczęła pić alkohol i/lub palić papierosy jest na idealnym poziomie, aby dostać się do gimnazjum.

Małpy przez większość dnia udają idiotów, dłubią w nosie i ogólnie zachowują się jakby były w szkole, ale się do tego nie przyznają. Hobbystycznie śmierdzą i się drapią. Największa populacja małp w Polsce zamieszkuje właśnie szkoły. Ulubionym zajęciem małp jest skakanie po drzewach.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app bug.svg To jest tylko zalążek artykułu o zwierzętach. Jeśli należysz do świata zwierząt – rozbuduj go.