Człowiek Małpa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Oto on, największy zbrodniarz wojenny, poszukiwany martwy lub nieżywy

KRAAAAAUUUUUUU!

Człowiek Małpa krótko przed zamordowaniem kolejnej ofiary.

Jak coś nie pierdolnie w szybę, chwyci mnie za rękę, patrzę a tu Człowiek Małpa, największy… zbrodniarz wojenny! SKURWYSYNIE ZOSTAW MNIE!!!

Niedoszła ofiara Człowieka Małpy.

Człowiek Małpa (vel Cowiek Maupa, ur. 30 lutego 1850) – największy zbrodniarz wojenny, pół-człowiek, pół-małpa. Najprawdopodobniej spłodził go sam Tarzan w związku z bliżej nieznaną samicą szympansa, swoje spokojne dzieciństwo spędził w dżungli w Kongo. Swój tytuł szefa wśród zbrodniarzy wojennych zyskał na przestrzeni dziejów, głównie w XX wieku podczas obydwu wojen światowych, zimnej wojny oraz wojen bałkańskich. Amerykańscy naukowcy po dziś dzień nie są w stanie wytłumaczyć jego długowieczności oraz, co najważniejsze, jego niesamowitej nieuchwytności. Radzieccy naukowcy z kolei twierdzą, że Człowiek Małpa jest efektem tajnych badań amerykańskich naukowców, które miały na celu stworzenie super żołnierza zdolnego pokonać Matuszkę Rosję w pojedynkę (lepiej jak Rambo). Człowiek Małpa zdaje się nie być lojalny wobec żadnej strony – sprzymierzy się z każdym, kto zaoferuje mu pretekst do popełniania zbrodni wojennych.

Zbrodnie wojenne[edytuj • edytuj kod]

To Człowiek Małpa jest odpowiedzialny za zestrzelenie tego samolotu. Mógł działać sam, albo na rozkaz Putina

Człowiek Małpa jest odpowiedzialny za następujące zbrodnie:

Lista ta oczywiście jest niepełna. Historycy z całego świata wciąż szukają dowodów na inne zbrodnie.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

 • W Wietnamie Człowiek Małpa, będąc po stronie Vietkongu, pojedynkował się z Rambo na ilość zabitych przez siebie ludzi. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Rambo spasował w obliczu przewagi adwersarza, co bezpośrednio doprowadziło do załamania morali oraz wycofania się wojsk USA z Wietnamu.
 • Jego ulubionymi potrawami są Kebab i Flaki szpikowane szpikiem. Jak przystało na małpę, nie pogardzi także bananami. Całość popija sokiem z kapusty lub czarną polewką.
 • Boi się elektryczności, chociaż ta nie może go z jakiegoś powodu trwale zabić.
 • Nie przeszkadza mu umiarkowany klimat, co jest niespotykane jak na małpę.
 • Jest fanem gry Doom.
 • Uwielbia też grę Mortal Kombat.
 • Ulubionym zespołem muzycznym Człowieka Małpy jest Anaal Nathrakh i Dawn of Ashes.
 • Zaś ukochanymi filmami są Canniball Holocaust i Guinea Pig.
 • Dokonał gwałtu na samym sobie.
 • Jest słynnym Seryjnym samobójcą.
 • Przypuszcza się, że miał swój wkład w budowę Killdozera.
 • Człowiek Małpa mógł być spokrewniony z I Putinem (może o tym świadczyć jego zaskakująca nieśmiertelność).
 • Koniec świata zaplanowany jest na dzień, w którym Człowiek Małpa zostanie papieżem.

Próby schwytania[edytuj • edytuj kod]

W odpowiedzi na okropieństwa dokonane przez rzeczonego naczelnego, do kongijskiej dżungli zostały wysłane siły pokojowe ONZ, które miały za zadanie schwytanie Człowieka Małpy i postawienie go przed Międzynarodowym Trybunałem w Hadze. Niestety całe bataliony przepadały bezpowrotnie w dżungli. Jako, że na jego zbrodniach ucierpiał także naród wybrany, do poszukiwań wkrótce dołączył także Mosad, który potrafił znaleźć i zniszczyć każdego zbrodniarza wojennego jak do tej pory. Tym razem nie udało się, bowiem Człowiek Małpa zjadł agentów na śniadanie, przegryzając ich bananami.

Niedoszła porażka[edytuj • edytuj kod]

Pewnego zimowego wieczoru na osiedlu w Radomiu niewiele brakowało, by Człowiek Małpa został w końcu schwytany. Podczas walki z mieszkańcem bloku przypadkowo wpadł do skrzynki na bezpieczniki, w której spędził dwa lata rażony prądem. Wydawało się, że to już koniec Człowieka Małpy, koniec zbrodni wojennych i nastanie pokoju na świecie. A guzik! Po dwóch latach ktoś otworzył skrzynkę ze względu na awarię światła w bloku, co Człowiek wykorzystał, rozstrzelał nieszczęśnika z kałacha, a następnie go zjadł i uciekł w nieznanym do tej pory kierunku. Cywilizowany świat drży w przerażeniu, że Człowiek Małpa może znowu się ujawnić i dokonywać swoich bestialskich czynów. Aktualnie przypuszcza się, że Człowiek Małpa uciekł na bliski wschód by wspierać bojowników ISIS w Mosulu i Makjmour.

Przypisy

 1. O co niesłusznie został oskarżony Jan Paweł II
 2. To Człowiek Małpa kierował czołgiem który rozjechał tego słynnego studenta
 3. według mediów popełniła samobójstwo
 4. Polska policja wciąż nie może nic zrobić
 5. A ile zawałów wywołał u Mariana Paździocha to już nawet nie liczymy...
 6. https://www.youtube.com/watch?v=N45E2VgyyMs