Przebiegunowanie Ziemi

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Aaaaa! Ratuj! Przyciąga mnie w złą stronę!

Przebiegunowanie Ziemi – cel tajnego spisku polegającego na detronizacji Ameryki Północnej poprzez jej zamianę miejscami z Ameryką Południową. Za przebiegunowaniem Ziemi stoją najprawdopodobniej Oni, zaś teorię o jego szkodliwości wysunęli Uesajczycy przerażeni perspektywą ganiania po Amazonii i sprzedawania kilograma złota za kilogram ryb. USA w swojej opinii nie jest osamotnione; Polska znalazłaby się gdzieś na środku Atlantyku między RPA a Antarktydą. Fajnie, nie?

Działania i przeciwdziałania[edytuj • edytuj kod]

Pierwsza teoria mówi, że przebiegunowanie jest spowodowane zbytnim optymizmem bieguna północnego, którego charakter zaczyna przybierać wartość dodatnią. Wg innych, to biegun południowy ma coraz bardziej pesymistyczne nastawienie poprzez nieustanne pocieranie go magnesem. Ta druga opcja wydaje się mniej prawdopodobna; gdyby obydwa bieguny były ujemne, obydwa byłyby północne a więc każde istnienie na Ziemi idąc prosto szłoby we wszystkich kierunkach jednocześnie co, jak wiadomo, kończy się naciągnięciem mięśni lub jeszcze czym gorszym.

Aby przeciwdziałać przebiegunowaniu można:

  • zgnoić biegun północny (np. pocierając go magnesem), aby był z powrotem naładowanym ujemnie pesymistą;
  • pocieszać biegun południowy. Sam wymyśl jak.

Przewidywane konsekwencje[edytuj • edytuj kod]

Zamiana bieguna północnego z południowym może poważnie utrudnić nasze życie. Bowiem, jak powszechnie wiadomo, stając twarzą na południe, lewa ręka wskazuje wschód, prawa zachód a plecy północ. W konsekwencji przebiegunowania ręce będą nam rosły na krzyż, przez co osoby praworęczne będą musiały nauczyć się pisać lewą ręką.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.