Pingwini spisek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Za pomocą naszych uroczych, człapiących dzieci rozckliwimy was, głupich śmiertelników, abyście byli bardziej podatni na nasze podpuchy i machloje!
Pingwiny atakujące orki
Zdjęcie szpiegowskie przedstawiające grupę pingwinów topiących lodowce

Pingwini spisek – jeden z elementów spiskowej teorii dziejów; według niej pingwiny, bywalcy wód, przerębli i okalających lądów, planują stopić pokrywy lodowcowe Ziemi i dzięki swojemu przystosowaniu opanować świat.

Informacje ogólne[edytuj • edytuj kod]

Pingwiny dla przyśpieszenia sprawy inwestują w skuteczną propagandę: w 2005 masowo przeprowadzane były projekcje odpowiednio spreparowanego filmu pod tytułem Marsz pingwinów, gdzie pingwiny utwierdzały ludzkość w przekonaniu, że są milutkie, opiekuńcze, nieagresywne i w ogóle nie myślą o władaniu światem, a o łażeniu z kąta w kątą po śnieżnej plaży i o poklepywaniu się wzajemnie płetwami. Jak wszyscy wiemy (nie wszyscy, bo projekcje już zaskutkowały) to wszystko KŁAMSTWA; pingwiny są agresywne, bardzo, BARDZO agresywne. Dowodem ich agresywności jest chociażby gra komputerowa Syberia 2, w której to dokonały one mordu na jednym z braci Iwanowów karząc go za próbę rzutu jajkiem. Często atakują zwierzęta o wiele od nich większe, a małe pingwiniątka od małego uczone są propagowania ZŁA.

Pingwiny poprzez tę dezinformację chcą odciągnąć uwagę ludzi od tego co robią na biegunie. Chcą, przy pomocy ciepła swoich ciał, roztopić pokrywę lodową, a następnie zaatakować ludzi w sprzyjającym środowisku. Istnieje wiele zdjęć pokazujących duże skupiska przytulających się do siebie stworzeń, również satelitarne pomiary wskazują na to, że pingwiny są winne stopniowemu ocieplaniu się klimatu. Podejrzewa się je również o nielegalną wycinkę lasów na Antarktydzie, co przyśpiesza proces, a im samym pozwala na dynamiczną ekspansję, ponieważ muszą się przemieszczać, aby od tego wytapiania pokrywy nie powpadały do wody.


Należy nadmienić również, iż pingwiny nie działają tylko na biegunach, swoje działania przeniosły między innymi na wyspy Galapagos. Co dziwne, pingwinom tym nie przeszkadza ciepło tamtejszego klimatu, czują się tam wręcz doskonale; może to nasuwać podejrzenia, iż pingwiny z Galapagos są jakimś rodzajem genetycznie poprawionych superpingwinów, które za zadanie mają opanowanie cieplejszych rejonów świata. Po schwytaniu jednego okazu i przeprowadzeniu badań DNA, okazało się, że jest ono prawie identyczne u pingwinów z Galapagos i tych z Antarktydy, może to stanowić dowód na to, że te ciepłolubne pingwiny są wytworem manipulacji genetycznych.

Tylko skąd pingwiny mogły wziąć taką technologię? Podczas II wojny światowej, III Rzesza założyła na Antarktydzie wiele gigantycznych ośrodków badawczych, istnieją teorie jakoby trwały w nich prace nad dyskoidalnymi pojazdami latającymi. Istnieje też inna teoria. Według tej drugiej teorii, III Rzesza przyłączyła się do spisku pingwinów i zapewniała im zaplecze techniczne! Do dziś nie zachowały się prawie żadne dokumenty świadczące coś w tej sprawie, zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że dokumenty zostały zniszczone przez same pingwiny po to aby ludzie nie dowiedzieli się prawdy o nich.

Każdy szanujący się obywatel naszego (prawie) wolnego kraju powinien umieć rozpoznać pingwina, gdyż mogą one próbować niepostrzeżenie wniknąć w naszą społeczność! Cechą charakterystyczną każdego pingwina jest jego wygląd, charakterystyczne biało-czarne wdzianko, często z DODATKAMI nie zawsze pozwala bezbłędnie zidentyfikować pingwina, ale każdy pingwin, który myśli, że nikt go nie widzi zaczyna wchrzaniać mandarynki.

Pingwiny a komputer[edytuj • edytuj kod]

Pingwiny działają również na poletku komputerowym. Około roku '90 (dokładna data nie jest znana) zaraziły Linusa Torvaldsa pingwinozą, za pomocą nowoczesnej broni biologicznej nazwanej od sposobu działania ugryzieniem. Następnie poddały go praniu mózgu i zmusiły do stworzenia systemu Linux, co pomogło odmienić miliardy informatyków, hakerów i innych geeków. Obecnie Linux panuje na smartfonach i tabletach w wcieleniu zwanym android. Dzięki temu pingwiny zebrały fundusze na kolejną fazę ich planu.

Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]