Jan Pająk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Grób prawdziwego Jana Pająka

Jan Pająk (ur. 25 maja 1946 we Wszewilkach) – kontrowersyjna postać w środowisku polskich ufologów. Według jednych – bohater, według innych – zdrajca.

Oficjalna biografia[edytuj • edytuj kod]

Urodził się w 1946 we Wszewilkach. W wieku 11 lat porwany przez UFO, jednak udało mu się porwać jednoosobowy magnokraft, którym uciekł. Statek rozbił się i został kompletnie zniszczony podczas lądowania, ale Pająkowi udało się ujść z życiem. Według niektórych, już wtedy był członkiem ruchu oporu przeciw okupacji Ziemi przez UFOnautów i specjalnie dał się porwać. Miało to na celu infiltrację i porwanie pojazdu Obcych, które niestety zakończyło się jego zniszczeniem, a Pająk do tej pory próbuje naprawić jego resztki.

Po tym wydarzeniu Jan Pająk wstąpił do Ludowego Wojska Polskiego, by otwarcie walczyć z UFOnautami, przystępuje też do badania i publikowania na temat UFO, UFOnautów oraz okupacji przez nich Ziemi. Odkrył między innymi, że to oni są odpowiedzialni za takie katastrofy jak atak na World Trade Center czy katastrofę budowlaną na Śląsku.

Stworzył też własną doktrynę filozoficzną o nazwie totalizm sportowy, według której na Sądzie Ostatecznym, Bóg wylosuje numerki tych, którzy zostaną nagrodzeni, a reszta zostanie sformatowana.

Jego twierdzenia głoszą, iż każdy na naszej planecie ma korzenie kosmiczne. Wszystko co widzi, co dotyka jest związane z kosmitami.

Prawdziwa biografia[edytuj • edytuj kod]

Urodził się w 1879 nie wiadomo gdzie. W 1957 bestialsko zamordowany przez UFOnautów (jego grób znajduje się na zapomnianym wiejskim cmentarzyku), a zamiast niego podstawiono marionetkę.

Od tej pory Jan Pająk prowadzi infiltrację środowisk walczących z okupantami, a jego publikacje zawierają fałszywe informacje i celowo wprowadzają w błąd utrudniając dotarcie do prawdy na temat UFOnautów.

Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.


Zobacz też[edytuj • edytuj kod]