Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii? Powiedz nam i zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Federal Bureau of Investigation

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Uwaga!
Warning / Achtung / Attention / Attenzione / Advertencia / Pozor / Atenção / Внимание / Увага / Προσοχή / Figyelem / Advarsel / Įspėjimas / Waarschuwing / გაფრთხილება / Զգուշացում / 危ない / 警告 / 注目 / 경고 / אזהרה / चेतावनी / คำเตือน / تحذير !
W dalszej części artykułu znajdują się tajne informacje.
Kontynuowanie czytania może poskutkować odwiedzinami smutnych panów w garniturach.
Miej się na baczności, jeszcze nie jest za późno i zawsze możesz pominąć tę sekcję.
Wielki Brat Patrzy
Znak rozpoznawczy
Agent FBI w Polsce

Federal Bureau of Investigation (FBI; Federalne Biuro Imbecylów, Female Body Inspector, bądź Fatalna Banda Idiotów) – organizacja terrorystyczna aprobowana przez rząd USA. Osoby przynależne do FBI można rozpoznać po specjalnym ubiorze (o tym dalej). Członkowie tej organizacji zabijają osoby niewygodne dla aktualnego władcy świata (prezydenta USA), który również jest przez nich wybierany, chociaż wszyscy uważają że został wybrany w wolnych wyborach, demokratyczną większością głosów.

Jak rozpoznać członka FBI[edytuj]

Jak już zostało napisane osoby przynależne do FBI łatwo można rozpoznać po ubiorze. Ubierają się w garnitury, najczęściej czarne. Można ich pomylić z członkami innej organizacji, CIA, jednak dla odróżnienia noszą specjalną plakietkę z logiem firmy oraz pseudonimem wewnętrznym (nie, to co tam widzisz, to nie jest prawdziwe nazwisko). Można też ich rozpoznać po tym, że wszyscy przybierają imię Agent (np. Agent Jones, Agent Stevenson, Agent Smith). Czasem przybierają też drugie imię (np. Agent Fox Moulder).

Co zrobić, żeby dostać się do FBI[edytuj]

No, dobra. Chcesz się dostać do FBI. Co zrobić?

Należy[edytuj]

  • ubrać czarny garnitur
  • umieć obsługiwać broń, najlepiej Uzi
  • mieć nieźle popieprzone w mózgu
  • mieć znajomości

Nie wolno[edytuj]

  • wierzyć w kosmitów
  • wierzyć w inne zjawiska paranormalne niż kosmici
  • czytać bzdurnych artykułów o FBI na Nonsensopedii
  • być hakerem

Ratunku, FBI chce mnie zabić![edytuj]

Uch-och… Wiesz, że czytając ten artykuł narażasz się na interwencję ze strony FBI? Wstań powoli i wyjrzyj przez okno. Widzisz tą czarną limuzynę po drugiej stronie ulicy? Nie, nie chodzi o forda escorta twojego sąsiada. Patrz uważnie. Widzisz, że z niego wysiada garnitur. Co robić?! Szybko! wyciągnij spluwę z szuflady i biegnij do tylnego wyjścia z domu. Teraz wepnij się po drabinie na dach i połóż się płasko na ziemi. Wyceluj w najbliżej stojącą osobę. Nie ważne, czy ma garnitur, czy nie. Wszyscy dla nich pracują. Celuj w głowę. Pamiętaj: najpierw garnitury, potem reszta. Zabiłeś ich? Dobra. Teraz zeskocz z dachu i biegnij wprost do limuzyny. Cholera! został jeszcze kierowca, a ty nie masz naboi. Wybij tylną szybę i wyciągnij z tylnego siedzenia uzi. Wyceluj w kierowcę i puść 4 minutową serię, tak dla pewności. Teraz bierz samochód i rura do innego miasta.

Co dalej?[edytuj]

No cóż, teraz będziesz ścigany przez całe życie. Musisz uciekać i wszystkim mówić prawdę, nawet jeśli ci nie uwierzą. W końcu i tak zdarzy ci się wypadek, bądź popełnisz samobójstwo, ale mów wszystkim, że jak ciebie już nie zobaczą, to nie była to żadna z tych rzeczy. Bo nie była. A teraz w nogi… O nie, są tu. Jeszcze tylko wyślij…

Słychać strzały…

Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.
Spokojnie!
Smutni panowie w garniturach nie przyjdą, jeśli nie przeczytasz informacji wyżej.
Te niżej możesz czytać.
Wielki brat przebacza