Chupacabra

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wielki Brat Patrzy
Uwaga!

Warning / Achtung / Attention / Attenzione / Advertencia / Pozor / Atenção / Внимание / Увага / Προσοχή / Figyelem / Advarsel / Įspėjimas / Waarschuwing / გაფრთხილება / Զգուշացում / 危ない / 警告 / 注目 / 경고 / אזהרה / चेतावनी / คำเตือน / تحذير !

W dalszej części artykułu znajdują się tajne informacje.
Kontynuowanie czytania może poskutkować odwiedzinami smutnych panów w garniturach.
WRRRR! Jaką masz grupę krwi?

Potwór, nie potwór, byle miał otwór.

Zoofil o chupacabrze

El Chupacabra (hiszp. wysysacz kóz) – postrach Ameryki Środkowej i Północnej, kryptyda, zmniejszająca liczebność bydła i trzody poprzez pobieranie krwi i szpiku do przeszczepu.

Występowanie[edytuj • edytuj kod]

Chupacabrę najczęściej spotyka się na Portoryko i w Teksasie, gdzie pożarła już tysiące kóz i krów. Nikomu jednak nie udało się jej złapać, sfotografować lub zabić, lecz i tak cały świat wierzy, że taki stwór istnieje. Chupacabrę widziano jeszcze w Rosji, Australii, RPA, Nowej Zelandii, Chinach, Kanadzie, Brazylii, Polsce… Ostatnio widziano ją w Starachowicach, gdzie była prowadzona na spacer przez Elvisa Presleya.

Pochodzenie[edytuj • edytuj kod]

Jest wiele teorii na temat tego, skąd się wzięła Chupacabra. Większość twierdzi, że to przybysz z kosmosu, który chce siać zamęt w gospodarce rolniczych krajów amerykańskich. Inni twierdzą, że to eksperyment NASA i masonów, który uciekł rurami kanalizacyjnymi. Jeszcze jedna teoria mówi o zmutowaniu się niewinnego kojota po zjedzeniu paczki rakotwórczych chipsów.

Wygląd i charakterystyka[edytuj • edytuj kod]

Chupacabra wygląda jak przerośnięty pies skrzyżowany z dinozaurem, ze skrzydłami, dłuuuugimi zębami i egzotycznym kolorem. Często przypisuje się jej nadprzyrodzone zdolności, takie jak zasuwanie z prędkością światła, strzelanie laserem z gał, jazda hulajnogą do tyłu i telepatia. Spotkanie z Chupacabrą zazwyczaj jest poprzedzone niepokojącymi zjawiskami, jak dziwne znaki na niebie i piekielny zapach siarki. Gdy już dopadnie jakąś bezbronną kozę, ogłusza ją ciosem w potylicę i wysysa krew. Całą. Z tego powodu Chupacabra po odkryciu powinna być sklasyfikowana jako ssak.

Spotkanie w Brazylii[edytuj • edytuj kod]

W 1996, w pewnej brazylijskiej wiosce pięć osób, w tym dwóch policjantów, zobaczyło dwie Chupacabry wysiadające z latającego spodka. Gdyby udało się to udokumentować, byłby to niepodważalny dowód na kosmiczne pochodzenie kryptyd. Dziwne w tym jest to, że leciały miliony lat świetlnych na Ziemię, by ukrywać się w dżungli i zabijać kozy.

Pomórnik[edytuj • edytuj kod]

Ha! Polacy nie gęsi, lecz i swoją chupacabrę mają. W 2007 roku Pomorze Zachodnie zostało zaatakowane przez dziką bestię. Jej ofiarą padały najczęściej króliki i kury. Zwierzę zostało nazwane pomórnikiem, na część złych bożków słowiańskich. Gdy jednak zbadano ślady DNA, znalezione na kogucie, po przebadaniu wyszło że to rosomak. W ten sposób polska chupacabra zakończyła karierę.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]