Dolar

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Masoński spisek
Novus ordo seclorum - Nowy porządek świata. Zielony

Yyy to yest valuta w ju es ej, oni tam mają bomby i kupują je za dolary.

Przeciętny Amerykaniec prawdopodobnie o dolarach.

Dolar – papierek, który posiada wartość równą w przybliżeniu . Na początku swojej kariery w Kraju Kwitnącego Hamburgera był wart ¼ uncji srebra. Bankierom się to nie spodobało i wymyślili inflację. Obecnie wartość dolara spadła i spada nadal. Można by wręcz powiedzieć, że jest kretyńsko niska. Niżej upaść nie można. A w sumie można. Można kupić coś, płacąc dolarami.

Teorie spiskowe[edytuj • edytuj kod]

Jak większość rzeczy stworzonych w tym kraju Szatana i zakłamania, także dolary są częścią globalnego spisku. Jak wiadomo, wszelkie grupy trzymające władzę uwielbiają zostawiać znaki na najróżniejszych rzeczach w taki sposób, aby zapaleni poszukiwacze spisków mogli je znaleźć i odkryć całą konspirację.
Z dolarów można dowiedzieć się więcej prawdy niż możesz sobie to wyobrazić.

Dolar jest symbolem amerykańskiej gospodarki, która ma wpływ praktycznie na całą strukturę finansową reszty świata. Ten kto rządzi dolarem, ten ma wpływ na Bank Światowy, giełdę na Wallstreet czy też budkę z hot-dogami na rogu. Jak wiadomo, na dolarze zostały przekazane te dane, po połączeniu liter w taki sposób, aby utworzyła nam się Gwiazda Dawida, można odczytać, kto posiada władzę nad pieniądzem.

Przedstawione na dolarze, słowa Novus ordo seclorum znaczą New world order, czyli Nowy porządek świata. Jest to idea zapoczątkowana przez Zakon iluminatów, mająca na celu wprowadzenie nowych rządów zielonej sałaty.

Następnym świadectwem powiązania z iluminatami i masonami jest sam wygląd piramidy, a raczej oko w trójkącie na szczycie piramidy będące właśnie znakiem iluminatów i jednym z wielu masońskich symboli.

Przedstawione na dolarze słowa In God we trust wbrew powszechnej opinii nie oznaczają wcale wiary w Boga. GOD to skrót od Gold, Oil, Drugs – głównych filarów amerykańskiej gospodarki.

Galeria[edytuj • edytuj kod]

Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.


Zobacz też[edytuj • edytuj kod]