Emu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Spojrzenie strusia emuo.

Struś Emo (błędna nazwa: Emu) – jeden z najbardziej oryginalnych przedstawicieli fauny Australii. Jest bardzo wrażliwy, szybko biega, głównie w celu ucieczki przed innymi gatunkami najmniejszego kontynentu, które absolutnie nie trawią strusi emo i rzucają w nie czym popadnie, najczęściej bumerangami. Znany jest z tego, że często chowa głowę w piasek, bo nikt go nie rozumie. Chce w ten sposób popełnić samobójstwo poprzez uduszenie. Głównym zajęciem strusi emo jest ucieczka przed innymi zwierzętami Australii, płakanie nad swoim losem i ciągłe próby samobójcze. Mówi się także, że strusie emo piszą rozpaczliwe wiersze, lecz mimo wielu badań niezależnych ekip z całego świata, naukowcy ciągle spierają się co do tej kwestii. Miejsca bytowania strusi emo można rozpoznać po plamach czarnego tuszu rozmieszczonych równomiernie na pustyni. Biorą się one z tego, że podczas ucieczki tusz skapuje z bujnych, czarnych rzęs tego zwierzęcia.

Buty emo[edytuj]

Na cześć tego wspaniałego ptaka nazwano pewne australijskie buty, które cieszą się niebywałą popularnością wśród wszystkich młodych Polek, którym znudziły się białe kozaczki.

Zobacz też[edytuj]


Crystal Clear app virus detected 2.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.