Filip Chajzer

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Filip zastanawia się, gdzie jego ojciec schował ulubionego Zonka

Filip Chajzer (ur. 27 listopada 1984 w Warszawie) – dla pracowników TVNu prezenter prowadzący Dzień dobry TVN, dla ciebie syn Zygmunta Chajzera. Swojego i twojego ojca nazywa starym. Starym nie nazwie wyłącznie przełożonego w TVN-ie i producenta Pepsi, bo[1] hajs się musi zgadzać. Złośliwi mówią, że jest sztuczny i wybija się na nazwisku. Fani z kolei myślą, że wszystkie złe komentarze o Filipie to sprawa Telewizji Republiki, która do dzisiaj ma pretensje o pobrudzony owsianką samochód.

Filip cechuje się wyjątkowym parciem na szkło. Szkło polerowane jego twarzą jest tak czyste, że czasami ciężko odróżnić, czy było czyszczone nosem Filipa czy też Vizirem Zygmunta.

Zaczynał od pracy reportera serwisu informacyjnego Stolica w TVN Warszawa. Od maja 2011 roku pracuje jako reporter w programie śniadaniowym, gdzie szuka zabawnych (i wcale nie ustawionych) śmiesznych wydarzeń w Warszawie. W nagrodę został prowadzącym Dzień dobry TVN. Dzięki aparycji czternastoletniego kuzyna został też prowadzącym Małych gigantów. Potem prowadził Hipnozę, za co został zjedzony przez antyfanów. Aby zmyć z siebie te porażkę Chajzer chce zmienić nazwisko na Kaiser.

We wrześniu 2019 roku Filip został ugryziony przez małpę na wizji. Nie spodobało się to Kindze Rusin, która nazwała Filipa małpą, która znęca się nad zwierzętami.

Ameryka Express[edytuj]

Filip wraz ze swoim starym brali udział w Ameryce Express. Tam zasłynął wysublimowanym poczuciem humoru. Uczestników programu bawił dowcip o trafieniu „drutem w dziurkę”. Co ciekawe, Zygmunt też miał dobrą ripostę. Hasło Od tyłu to robisz? i odpowiedź Od tyłu też można na trwałe zapisały się w historię stacji TVN. Ponadto Filip pokazał swój talent do neologizmów. Młody Chajzer wzbogacił język hiszpański takimi słowami jak: gdzie są ruinos, ojciec zawauos i kuros kapustos. Za swój wkład w krzewienie kultury internauci okrzyknęli go TVN-owskim WC. Akcje Chajzera nie spodobały się pierwszemu prezesowi TVN-u, Mariuszowi Walterowi, który stwierdził, że nie po to zrobił ze swojego kanału konkurencji dla biesiadnego Polsatu i kabaretowego TVP, by teraz jakiś gość zepsuł mu wizerunek.

Przeciętne materiały prezentowane przez Filipa w Dzień dobry TVN[edytuj]

  • Jak pocałować kobietę bez jej zgody?
  • Czy dziewczyny lubią brąz? Spytajmy się czarnoskórego sportowca!
  • Robię #vegechallenge i od pięciu dni zastępuję mięso jajkami!
  • Małpa mnie ugryzła!
  • Atak paniki nie jest powodem do drwin.

Przypisy

  1. Jak to mówi sam Filip w młodzieżowym slangu