Antymateria

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Jeżeli istnieje gdzieś antyświat zbudowany z antymaterii, to jest tam też anty-Układ Słoneczny, anty-Słońce i anty-Ziemia. I z pewnością na tej anty-Ziemi badaniami naukowymi zajmują się antysemici.

Witalij Ginzburg

Antymateria – taka materia, tylko anty, która przy kontakcie ze zwykłą materią robi JEBUDU! i już nic nie ma[1].

Materia ta jest naładowana negatywnie, nie jest to jednak związane z polityką. Jeżeli przytkniemy ją do materii, lub wylejemy w jej pobliżu, chociaż trudno przewidzieć jaki kształt utworzy i na jaką konsystencję się zdecyduje, to możemy się spodziewać widowiskowego zniknięcia obydwu materii (i końca żywota).

Właściwości[edytuj • edytuj kod]

Z antymaterią jest tak, że jeżeli zamkniemy ją w normalnym pudełku, to możemy się pożegnać z: łapkami i pudełkiem. Jeżeli włożymy ją do metalowego pudełka w kurniku o północy to możemy się pożegnać z: łapkami, metalowym pudełkiem, i kurnikiem. Jeżeli zamkniemy ją w specjalnym pudełku w hali fabrycznej, w mieście, to ta zrobi się w kulkę i będzie fruwać wewnątrz tak długo aż spadnie. Wtedy pozbędziemy się kosztownego specjalnego pudełka, dużej hali fabrycznej, oraz przykrych sąsiadów. Jeżeli przytakniemy jej, obrazi się, bo ona to by chciała zawsze być anty i anihilować z marszu.

Obecnie opracowywany jest plan wdrążenia owej antymaterii do kancelarii sejmu RP.

Antymateria, a czarna dziura[edytuj • edytuj kod]

Naukowcy od jakiegoś czasu zastanawiają się co by było, gdyby zetknąć antymaterię z czarną dziurą. Jak każdy z was się pewno spodziewa byłoby Łubu Dum i koniec świata. Jednak te geniusze stwierdziły, że nie, zapewnie dlatego, że uważają nas za debili, lecz udało im się potwierdzić to kolejną zmyśloną teorią! Otóż przy zetknięciu tak dużej masy z antymaterią następuje zaniedbanie czynności życiowych czarnej dziury i zaprzestanie wciągania wszystkiego co się rusza. Prawdopodobnie jest to oparte na dość powszechnym przypadku związanym z inżynierami, którzy na skutek zetknięcia się z C₂H₅OH przestają wykonywać swoją robotę. Tak więc przypuszczalny wzór antymaterii to C₂H₅OH, a jeśli się z tym spierasz, to zylion gimbusów (takich jak ty) zrobi ci wjazd na chatę.

Przypisy

  1. Hmmm… nie przypomina ci pewnych osób?


Katomic.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny fizyki. Jeżeli wiesz dlaczego elektrony w kablu poruszają się odwrotnie do przepływu prądu – rozbuduj go.